» » » Головним управлінням проводиться роз’яснювальна робота щодо проведення ЗНО-2011
Інформація
  • Переглядів: 1424
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-02-2011, 12:50
21-02-2011, 12:50

Головним управлінням проводиться роз’яснювальна робота щодо проведення ЗНО-2011

Категорія: Навігація / Новини

Михайло Йозефович Бауер під час зустрічі з представниками засобів масової інформації наголосив на термінах реєстрації на ЗНО та розповів про хід підготовки до проведення ЗНО-2011.

За словами Михайла Йозефовича Головне управління освіти і науки, відділи (управління) освіти, методичні служби проводять планомірну підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році.

Організаційна та інформаційно-роз’яснювальна робота серед випускників, їх батьків, педагогів, громадськості здійснюється органами управління освітою, адміністраціями загальноосвітніх навчальних закладів через наради-семінари, батьківські збори, засоби масової інформації, освітні сайти.

Головний освітянин області зауважив, що кожен випускник загальноосвітнього навчального закладу, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а. забезпечений інформаційними листівками «ЗНО-2011: читали, чули, знаємо!» щодо процедури реєстрації та проходження сесій ЗНО.

У ЗНЗ області оформлені постійно діючі стенди з питань організції та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

У відділах (управліннях) освіти, ІППО, ГУОН визначено відповідальних працівників, з якими систематично проводяться наради-семінари та онлайн-конференції. Питання про хід підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році систематично розглядаються на апаратних нарада ГУОН.

Також 16.02.2011 Головне управління надіслало до всіх засобів масової інформації області лист-нагадування про те, що реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні завершується 28 лютого 2011 року.

Журналістів цікавили зміни в організації та проведенні ЗНО в порівнянні з минулим роком.

Очільник освіти області вказав, що термін подачі документів скорочено на один місяць; кожен бажаючий може зареєструватися самостійно, в навчальному закладі або на пункті реєстрації, який функціонує на базі ІППО Чернівецької області; абітурієнти під час вступної кампанії поточного року можуть використовувати сертифікати ЗНО з 2008 та 2009 років; абітурієнти, які отримали атестати до 2008 року, можуть реєструватися на ЗНО або складати іспити у вишах; зміни до специфікації тестів із окремих предметів: у тестах із історії України, біології, географії уперше будуть використовуватися завдання, що передбачають коротку відповідь множинного вибору, час на виконання тесту з історії України та географії збільшено з 120 до 150 хв., кількість завдань у тестах з іноземних мов зменшено із 51 до 46; зміни до порядку проведення: посилено відповідальность абітурієнтів за використання технічних засобів (виявлення подібних речей під час тестування буде підставою для анулювання його результатів, незалежно від того чи зафіксований факт їхнього використання); підвищено відповідальність осіб, які проводять ЗНО, за дотриманням порядку заповнення бланків відповідей (йдеться про те, що в попередні роки досить велика кількість абітурієнтів не позначала варіант своєї роботи, що унеможливлювало своєчасне визначення результатів).
Говорячи про терміни реєстрації, проведення та перелік предметів для тестування Михайло Йозефович розповів, що реєстрація учасників ЗНО розпочалася 1 січня, завершується 28 лютого 2011 року. Станом на 17 лютого п.р. кількість зареєстрованих осіб, бажаючих взяти участь в ЗНО, становить 2403, що складає 67% від загальної кількості випускників.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників буде проходити з 2 по 24 червня.

Начальник Головного управління наголосив, що обов’язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів є складання тестів з української мови та літератури. Решта предметів можна вибрати з наступного переліку: історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.

Буде здійснено переклад тестів мовами нацменшин з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії.

Території та пункти тестування будуть визначені ГУОН та Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти після завершення реєстрації.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше