» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА №498 від 26 грудня 2012 року
Інформація
  • Переглядів: 1657
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-01-2013, 07:52
4-01-2013, 07:52

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА №498 від 26 грудня 2012 року

Категорія: Новини / Накази

Про підсумки проведення
обласного огляду-конкурсу
«Кращий навчальний кабінет
загальноосвітніх дисциплін»
серед кабінетів суспільно-
гуманітарного циклу ЗНЗ

На виконання наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 15.10.2012 № 230 «Про проведення обласного огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін», зареєстрованого Головним управлінням юстиції у Чернівецькій області від 26.11.2012 за № 31∕2357, та від 27.11.2012 № 406 «Про проведення обласного огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін» серед кабінетів суспільно-гуманітарного циклу ЗНЗ», з метою забезпечення належних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань, визначених Державним стандартом базової і повної середньої освіти, активізації та удосконалення діяльності навчальних кабінетів ЗНЗ, протягом листопада-грудня 2012 року проведено обласний етап огляду-конкурсу «Кращий навчальний кабінет загальноосвітніх дисциплін» серед кабінетів суспільно-гуманітарного циклу ЗНЗ (далі − конкурс).
В обласному етапі конкурсу взяли участь переможці районних/міських етапів з усіх адміністративно-територіальних одиниць області. На конкурс було представлено 59 кабінетів, у тому числі − 21 кабінет гімназій та ліцеїв, 11 − кабінети ЗНЗ, де загальноосвітні дисципліни вивчаються на профільному рівні.
Журі відзначило високий рівень організації роботи щодо проведення конкурсу кабінетів загальноосвітніх дисциплін суспільно-гуманітарного циклу методичних кабінетів управління освіти Чернівецької міської ради, які представили на обласний етап кабінети в усіх 9 номінаціях, та управління освіти,сім’ї, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації (6 номінацій).
Серед номінацій стовідсотково були представлені − «Кращий навчальний кабінет української мови та літератури», «Кращий навчальний кабінет румунської мови та літератури (румунської та світової)», «Кращий навчальний кабінет історії».
Разом з тим, методичні кабінети відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської та управління освіти, молоді та спорту Хотинської райдержадміністрацій представили на конкурс кабінети у трьох номінаціях, а методкабінет відділу гуманітарної політики Новодністровської міськради – у двох. Серед кабінетів навчальних дисциплін державного компоненту на конкурс було представлено тільки по одному кабінету у номінаціях «Кращий кабінет російської мови» (Чернівецька ЗОШ №4 Чернівецької міської ради) та «Кращий кабінет громадянської освіти» (Чернівецька гімназія № 6 Чернівецької міської ради). Передбачена умовами конкурсу номінація «Кращий навчальний кабінет краєзнавчих курсів історико-літературного спрямування» була представлена кабінетами історії рідного краю Кіцманської ЗОШ І-ІІІ ст., «Буковинською літературною світлицею» Путильської гімназії та кабінетом історико-літературного краєзнавства Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Чернівецької міської ради.
Загалом, конкурс сприяв активізації роботи щодо покращення навчально-матеріальної та методичної бази кабінетів, зокрема, в частині їхньої подальшої інформатизації, засвідчив зростання фахової майстерності педагогів області, дозволив зібрати кращий досвід роботи щодо обладнання кабінетів суспільно-гуманітарних дисциплін у школах області.
Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити протоколи рішень журі, що додаються.

2. Згідно з рішенням журі:
2.1. Визнати переможцями обласного конкурсу з присвоєнням звання «Зразковий»:
у номінації «Кращий навчальний кабінет української мови та літератури» − кабінет української мови та літератури Кельменецького ліцею (завідувач Крива Б.В.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет румунської мови та літератури» − кабінет румунської мови та літератури Герцаївського районного ліцею (завідувач Апетрі О.Г.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет російської мови та літератури» − кабінет російської мови та літератури Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Чернівецької міської ради (завідувач Дяченко Л.К.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет світової літератури» − кабінет світової літератури Чернівецької гімназії № 3 Чернівецької міської ради (завідувач Васюк Л.О.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет іноземної мови» − кабінет англійської мови Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради (завідувач Яківчик О.М.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет історії» − кабінет історії Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 Чернівецької міської ради (завідувач Ворожбит Л.І.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет правознавства» − кабінет правознавства Чернівецького ліцею № 2 Чернівецької міської ради (завідувач Ткаченко В.П.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет громадянської освіти» – кабінет громадянської освіти Чернівецької гімназії № 6 Чернівецької міської ради (завідувач Ворнік А.С.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет краєзнавчих курсів історико-літературного спрямування» – кабінет історії рідного краю Кіцманської ЗОШ I-III ст. (завідувач Козьма О.Я.).

2.2. Відзначити дипломами I ступеня:
у номінації «Кращий навчальний кабінет української мови та літератури» − кабінет української мови та літератури Кельменецького ліцею (завідувач Крива Б.В.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет румунської мови та літератури» − кабінет румунської мови та літератури Герцаївського районного ліцею (завідувач Апетрі О.Г.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет російської мови та літератури» − кабінет російської мови та літератури Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Чернівецької міської ради (завідувач Дяченко Л.К.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет світової літератури» − кабінет світової літератури Чернівецької гімназії № 3 Чернівецької міської ради (завідувач Васюк Л.О.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет іноземної мови» − кабінет англійської мови Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради (завідувач Яківчик О.М.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет історії» − кабінет історії Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 Чернівецької міської ради (завідувач Ворожбит Л.І.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет правознавства» − кабінет правознавства Чернівецького ліцею № 2 Чернівецької міської ради (завідувач Ткаченко В.П.);
у номінації «Кращий навчальний кабінет громадянської освіти» − кабінет громадянської освіти Чернівецької гімназії № 6 Чернівецької міської ради (завідувач Ворнік А.С.);
у номінації«Кращий навчальний кабінет краєзнавчих курсів історико-літературного спрямування» − кабінет історії рідного краю Кіцманської ЗОШ I-III ст. (завідувач Козьма О.Я.).

2.3. Відзначити дипломами II ступеня:
2.3.1. У номінації «Кращий навчальний кабінет української мови та літератури»:
кабінет української мови та літератури Молодійської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району (завідувач Шатько О.Г.);
кабінет української мови та літератури Сторожинецької школи-інтернату І-ІІІ ст. (завідувач Бажура В.М.);
кабінет української мови та літератури Буковинського ліцею-інтернату міста Новодністровська (завідувач Процюк О.В.).
2.3.2. У номінації «Кращий навчальний кабінет румунської мови та літератури» − кабінет румунської мови та літератури Нижньопетровецької ЗОШ I-III ст. № 1 Сторожинецького району (завідувач Бурла О.К.).
2.3.3. У номінації «Кращий навчальний кабінет світової літератури»:
кабінет світової літератури Глибоцького ліцею (завідувач Радкевич О.О.);
кабінет світової літератури Михальчанської ЗОШ I-III ст. Сторожинецького району (завідувач Мірвальд Г.І.).
2.3.4. У номінації «Кращий навчальний кабінет іноземної мови»:
кабінет Романковецької гімназії Сокирянського району (вчитель ЗубальЄ.А.);
кабінет англійської мови Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району (вчитель Чобан В.А.).
2.3.5. У номінації «Кращий навчальний кабінет історії»:
кабінет історії Михальчанської ЗОШ I-III ст. Сторожинецького району (завідувач Михайлюк М.Д.);
кабінет історії Глибоцької ЗОШ I-III ст. (завідувач Скибінська Л.С.);
кабінет історії Хотинської гімназії (завідувач Ганіна В.І.).
2.3.6. У номінації «Кращий навчальний кабінет правознавства» − кабінет правознавства Вижницької гімназії (завідувач Черкач Н.І.).
2.3.7. У номінації «Кращий навчальний кабінет історико-літературного спрямування» − кабінет «Буковинської літературної світлиці» Путильської гімназії (завідувач Попюк М.В.).

2.4. Відзначити дипломами III ступеня:
2.4.1. У номінації «Кращий навчальний кабінет української мови та літератури»:
кабінет української мови та літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради (завідувач Кожуленко О.Б.);
кабінет української мови та літератури Черленівської ЗОШ Новоселицького району (завідувач Грицуник Є.Г.);
кабінет української мови та літератури Колінковецького НВК Хотинського району (завідувач Чорноброва О.А.).
2.4.2. У номінації «Кращий навчальний кабінет румунської мови та літератури» − кабінет румунської мови та літератури Чернівецької ЗОШ I-II ступенів № 13 Чернівецької міської ради (завідувач Пушкарьова Л.С.).
2.4.3. У номінації «Кращий навчальний кабінет світової літератури»:
кабінет світової літератури Путильської гімназії (завідувач Горбан А.В.);
кабінет світової літератури Кельменецького ліцею (завідувач Твердохліб О.М.).
2.4.4.У номінації «Кращий навчальний кабінет іноземної мови»:
кабінет англійської мови Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (завідувач Скрипкару Л.О.);
кабінет німецької мови Баламутівського НВК Заставнівського району (завідувач Дудка В.Д.);
кабінет англійської мови Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району (завідувач Добровольська Т.П.).
2.4.5. У номінації «Кращий навчальний кабінет історії»:
кабінет історії Динівецького НВК Новоселицького району (завідувач Стоян Л.С.);
кабінет історії Герцаївської ЗОШ I-III ст. (завідувач Волуца Л.П.);
кабінет історії Кельменецького ліцею (завідувач Дмитрук Л.О.).
2.4.6. У номінації «Кращий навчальний кабінет правознавства» − кабінет правознавства Кельменецького ліцею (завідувач Адамчук А.В.).
2.4.7. У номінації «Кращий навчальний кабінет краєзнавчих курсів історико-літературного спрямування» − кабінет історико-літературного краєзнавства Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради (завідувач Лакуста О.М).

2.5. Відзначити належну роботу завідувачів кабінетів та нагородити.
2.5.1. Дипломом І ступеня:
Криву Богдану Василівну, вчителя української мови та літератури Кельменецького ліцею;
Апетрі Олену Георгіївну, вчителя румунської мови та літератури Герцаївського районного ліцею;
Дяченко Людмилу Костянтинівну, вчителя російської мови та літератури Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Чернівецької міської ради;
Васюк Людмилу Олександрівну, вчителя світової літератури Чернівецької гімназії № 3 Чернівецької міської ради;
Яківчик Олесю Мерославівну, вчителя англійської мови Чернівецької гімназії № 5 Чернівецької міської ради;
Ворожбит Любов Іванівну, вчителя історії Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 Чернівецької міської ради;
Ткаченка Валентина Петровича, вчителя правознавства Чернівецького ліцею № 2 Чернівецької міської ради;
Ворніка Аурела Сергійовича, вчителя громадянської освіти Чернівецької гімназії № 6 Чернівецької міської ради;
Козьму Орисю Ярославівну, вчителя історії Кіцманської ЗОШ I-III ступенів.

2.5.2. Дипломом ІІ ступеня:
Шатько Ольгу Григорівну, вчителя української мови та літератури Молодійської ЗОШ Глибоцького району;
Бажуру Валентину Миколаївну, вчителя української мови та літератури Сторожинецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.;
Процюк Ольгу Василівну, вчителя української мови та літератури Буковинського ліцею-інтернату міста Новодністровськ.
Бурлу Олену Костянтинівну, вчителя румунської мови та літератури Нижньопетровецької ЗОШ I-III ст. № 1 Сторожинецького району;
Радкевич Олену Олександрівну, вчителя світової літератури Глибоцького ліцею;
Мірвальд Ганну Іванівну, вчителя світової літератури Михальчанської ЗОШ I-III ст. Сторожинецького району;
Зубаль Євгенію Андріївну, вчителя англійської мови Романковецької гімназії Сокирянського району;
Чобан Валентину Антонівну, вчителя англійської мови Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району
Михайлюка Миколу Дмитровича, вчителя історії Михальчанської ЗОШ I-III ст. Сторожинецького району;
Скибінську Людмилу Сільвестрівну, вчителя історії Глибоцької ЗОШ I-III ступенів;
Ганіну Валентину Іванівну, вчителя історії Хотинської гімназії;
Черкач Наталію Іллівну, вчителя правознавства Вижницької гімназії;
Попюк Марію Василівну, вчителя української мови та літератури Путильської гімназії.

2.5.3. Дипломом ІІІ ступеня:
Кожуленко Олександру Борисівну, вчителя української мови та літератури багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради;
Грицуник Єлизавету Георгіївну, вчителя української мови та літератури Черленівської ЗОШ Новоселицького району;
Чорноброву Орисю Анатоліївну, вчителя української мови та літератури Колінковецького НВК Хотинського району;
Пушкарьову Людмилу Серафимівну, вчителя румунської мови та літератури Чернівецької ЗОШ I-III ст. № 13. Чернівецької міської ради;
Горбана Андрія Володимировича, вчителя світової літератури Путильської гімназії;
Твердохліб Ольгу Миколаївну, вчителя світової літератури Кельменецького ліцею;
Скрипкару Лілію Олександрівну, вчителя англійської мови Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Дудку Віталія Дмитровича, вчителя німецької мови Баламутівського НВК Заставнівського району;
Добровольську Тетяну Петрівну, вчителя англійської мови Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району;
Стоян Ларису Сергіївну, вчителя історії Динівецького НВК Новоселицького району;
Волуцу Лумініцу Петрівну, вчителя історії Герцаївської ЗОШ I-III ст.;
Дмитрук Людмилу Олексіївну, вчителя історії Кельменецького ліцею;
Адамчук Аллу Василівну, вчителя правознавства Кельменецького ліцею;
Лакусту Олену Михайлівну, вчителя української мови та літератури Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 Чернівецької міської ради.

3. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Білянін Г.І.) протягом ІІ семестру 2012/2013 навчального року:
3.1. Узагальнити досвід роботи кращих кабінетів області та видати його окремою брошурою.
3.2. Вивчити стан ефективності функціонування кабінетної системи у гімназіях та ліцеях міста Чернівців, Новоселицького та Сторожинецького районів.
3.3. Підготувати і подати на затвердження Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України програми курсів за вибором/спецкурсів буковинознавчого/історико-літературного спрямування.

4. Вказати начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом Заставнівської, Хотинської райдержадміністрацій (Матейчук М.Г., Плаксивий О.В.), відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради (Лазаренко С.М.) на недостатню кількість кабінетів, заявлених у конкурсі.

5. Звернути увагу начальників органів управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій на:
5.1. Неефективну підготовку до конкурсу в номінаціях «Кращий навчальний кабінет російської мови», «Кращий навчальний кабінет громадянської освіти» та «Кращий навчальний кабінет краєзнавчих курсів історико-літературного спрямування».
5.2. Низьку якість оформлення документації, поданої на конкурс.

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту Л.М.Тарангул.




Директор Департаменту М.Й. Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше