» » » Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю
Інформація
  • Переглядів: 1443
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-12-2012, 10:16
28-12-2012, 10:16

Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю

Категорія: Навігація / Новини

У Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» за участі Михайла Папієва, губернатора краю відбулося заключне дійство святкування новорічної ялинки. Нагадаємо, що впродовж трьох днів з 26 по 27 грудня проходило святкове дійство для: дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки; переможців Всеукраїнських, обласних олімпіад і вихованців Буковинської академії наук учнівської молоді – «Губернаторська ялинка». Сбьогодні, 28 грудня, солодощі від Михайла Миколайовича отримали творчо обдаровані діти й вихованці спортивних шкіл.
Губернатор краю звернувся до присутніх із вітальним словом й побажав у мирі та злагоді зустріти прийдешній рік та Різдво Христове.
В урочистостях також взяв участь Михайло Бауер, директор Департаменту освіти і науки. Молоді та спорту Чернівецької ОДА.
Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краю Талановита юнь Буковини отримала солодощі від губернатора краюскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше