» » » День Святого Миколая в Оршівському дитячому будинку
Інформація
  • Переглядів: 1279
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-12-2012, 09:10
20-12-2012, 09:10

День Святого Миколая в Оршівському дитячому будинку

Категорія: Навігація / Новини

Традиційно, заздалегідь до Дня Святого Миколая, в Оршівський дитячий будинок телефонують, цікавляться про нагальні потреби та мрії дітей. Про подаруночки дітям під подушки подбали працівники ПАТ «Чернівці обленерго».
З боку влади, приділяється багато уваги маленьким хлопчикам дівчаткам – вихованцям Оршівського дитячого будинку. І цього року представники влади завітали на наше свято. З корисними і солодкими подарунками на свято до дітей завітали керівник апарату Чернівецької обласної ради –Микола Борець, заступник начальника управління комунальної власності – начальник відділу обліку, використання та приватизації майна Михайло Герман, голова Кіцманської районної ради Василь Ящук, заступник голови Кіцманської райдержадміністрації Микола Бучацький, прокурор Кіцманського району Михайло Івонча, працівники Кіцманського РВ МНС України, Державної екологічної інспекції.
Під керівництвом директора ТОВ «УПГ-Інвест» Валерія Остапкевича та заступника директора Віталія Ящука оновлений сучасний, обладнаний новітніми тренажерами спортивний зал 19 грудня очікував дітей, щоб вони мали змогу в комфортних умовах тренуватись, вдосконалювати свої спортивні досягнення.
За ініціативи начальника УДАІ УМВС України в Чернівецькій області Ігоря Володимировича Доголіча для дитячого будинку були заздалегідь придбані килими та презентована інтерактивна дошка з комплектуючими, що забезпечить різносторонній розвиток особистості вихованців.
За ініціативи директора Чернівецького обласного центру зайнятості Галини Чупіни та директора Кіцманського центру зайнятості Орисі Гордійчук та підтримки всіх працівників, пухнаста красуня – ялинка з прикрасами завітала в затишні стіни музичного залу і стала справжньою окрасою свята.
Краплинку своєї доброти, душевного тепла подарували дітям в цей чудовий святковий день: ТОВ «Агрофірма Оршівська», телеканал «Чернівці», Радіо «Блиск - Фм», Газета «Молодий буковинець», газета «РІО», будівельна фірма «Житлобуд», ТРЦ «ДЕПОТ», ресторан «Аристократ», мережа магазинів «Розмай гардин», інтернет – портал «Геометрія», студенти та викладачі ЧНУ ім. Юрія Федьковича юридичного та біологічного факультетів, Буковинського державного медичного університету, Сторожинецького коледжу університету «Україна», і багато не байдужих мешканців області, Чернівецьке обласне вірменське національно – культурне товариство «Аревік» під керівництвом Віктора Давидовича, Організація Чернівецької церковної громади за сприяння Георгія Маргаряна, Хмельницької вірменської громади за ініціативи Сурена Авекяна.
Вихованці та працівники Оршівського дитячого будинку щиро вдячні всім людям, які створили яскраве радісне свято для дітей.

 День Святого Миколая в Оршівському дитячому будинку
 День Святого Миколая в Оршівському дитячому будинку

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше