Інформація
  • Переглядів: 1419
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-12-2012, 07:23
17-12-2012, 07:23

«Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва»

Категорія: Навігація / Новини

13-16 грудня 2012 року обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з територіальним Управлінням МНС України в Чернівецькій області та Федерацією спортивного туризму в Чернівецькій області провели відкриті змагання Чернівецької області з пішохідного туризму серед учнівської молоді в закритих приміщеннях «Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва», що відбувались в приміщенні спортзалу навчально-тренувальної бази МНС. Метою змагань була пропаганда спортивного туризму серед учнівської молоді, подальший розвиток туризму в Чернівецькій області, підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку дітей, підготовка юнацтва до служби в Збройних Силах України, уміння діяти в надзвичайних ситуаціях та пропаганда здорового способу життя.
На урочистому відкритті змагань учасників вітали: президент федерації спортивного туризму в Чернівецькій області – В.В.Скрипник та ветеран спортивного туризму, один з перших майстрів спорту в радянські часи, що разом з Ігорем Лаптєвим приймав участь у походах вищої категорії складності від Північної Якутії до Кавказу – Г.М.Махров Під час відкриття учасникам продемонстрували відеофільм про Ігоря Лаптєва та були подаровані збірники поетичних роздумів І.К.Лаптєва під назвою „Любив він волю, простір, далечінь...”.
Попередньо на змагання заявилось 13 команд, проте у зв’язку з несприятливими погодними умовами прибуло 9 команд: Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Новоселицький районний центр спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Глибоцький центр туризму краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Хмельницький обласний центр туризму, краєзнавства учнівської молоді „Азимут”, „Полонне” та „Едельвейс”, Волинський центр туризму, спорту та екскурсій, Рівненська обласна станція юних туристів, „Екстрім” м.Камянець-Подільський.
Всього у змаганнях прийняло участь близько 70 учасників.
Змагання проходили на дистанціях ІІІ класу: «Смуга перешкод» (особисто-командна) та «Смуга перешкод» (зв'язки). Головним суддею змагань був віце-президент федерації спортивного туризму в Чернівецькій області, керівник гуртків ОЦТКЕУМ, суддя першої категорії – А.В.Гуляєв, головним секретарем – заступник директора ОЦТКЕУМ, суддя національної категорії – І.Г.Іващенко.
Збірну юнацьку команду області (Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді) представляли: Фештрига Євген, Погосян Вілен, Лукенюк Даніел, Попов Дмитро, Олійник Наталія та Микитюк Оксана.
На дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командна) перше місце здобула команда «Екстрім» м. Камянець-Подільський, друге – команда обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, третє місце виборола команда „Едельвейс” Хмельницького обласного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді.
На дистанції „Смуга перешкод” (зв’язки) учасники команди Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – ЄвгенФештрига та Попов Дмитро вибороли перше місце
В результаті напруженої боротьби перше загальнокомандне місце здобула команда «Екстрім» м.Камянець-Подільський, друге місце вибороли спортсмени Хмельницького обласного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді «Едельвейс», третє місце посіла команда Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді
Переможці та призери змагань були нагороджені цінними призами, медалями та грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

«Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше