Інформація
  • Переглядів: 1876
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-12-2012, 04:39
13-12-2012, 04:39

Науково-методичне забезпечення

Категорія: Навігація / Новини

Науково-методичний журнал «Іноземні мови в сучасній школі» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і Державного інформаційно-виробничого підприємства видавництва «Педагогічна преса» (до січня 2012 року називався «Іноземні мови в загальноосвітніх навчальних закладах») оновлено.
Нині журнал має глибше методичне спрямуванням та практичну зорієнтованість. На його сторінках ви знайдете розробки уроків з іноземних мов, навчально-дидактичні матеріали, методики застосування інноваційних технологій навчання, сценарії позакласних заходів, завдання до конкурсів, олімпіад тощо. Публікуються також офіційні інструктивно-методичні листи, рекомендації та програми Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, загальноєвропейські освітні проекти. Підвищити фаховий рівень допоможуть статті з проблем методики навчання іноземних мов та педагогіки.
Нова рубрика «Психологічна служба» пропонує матеріали, які допоможуть учителеві краще зрозуміти специфіку навчання дітей відповідно до їх вікових особливостей. Рубрика «Скарбничка вчителя» надає можливість поділитися фаховими «секретами», набутками в організації та проведенні уроків і позакласних заходів, різноманітними корисними цікавинками.
З-поміж авторів – найавторитетніші науковці, методисти, учителі-практики.
Упродовж 2012 року тривав конкурс на кращу розробку уроку або позакласний захід. Редакція отримала десятки вчительських творчих робіт, які було опубліковано й які ще будуть публікуватися. У січні 2013 року буде підбито підсумки й оголошено переможців конкурсу (призовий фонд: 1 місце – 3 тис. грн, 2 місце – 2 тис. грн, 3 місце – 1 тис грн).
У 2013 році передплатники журналу матимуть змогу й надалі ознайомлюватися із закордонним досвідом навчання та новітніми методиками, в тому числі й із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій (комп’ютерні презентації до них будуть доступні на порталі видавництва «Педагогічна преса» pedpresa.com). Заплановано низку вкладок (безкоштовних додатків): «На допомогу вчителю: календарне планування», «Викладаємо іноземні мови у 5 класі за новою програмою», «Готуємось до ЗНО» , «Підготовка до ДПА» та інші.
Ми відкриваємо двері до сучасних знань і методик, наукових дискусій та обговорень актуальних питань шкільної практики – вам залишається лише увійти!
Маємо надію, що зможемо об’єднати навколо нашого видання всіх небайдужих до широкого впровадження іноземних мов у сучасну українську школу. Запрошуємо вчителів, методистів, науковців до співпраці!
Більш докладну інформацію можна отримати на порталі www.pedpresa.com
З повагою редакція журналу
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше