» » » Завідувач, методист – мистецтво контролю та керівництва
Інформація
  • Переглядів: 1439
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-12-2012, 05:11
10-12-2012, 05:11

Завідувач, методист – мистецтво контролю та керівництва

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту», відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на базі Розтоківського дошкільного навчального закладу 6 грудня 2012 року відбулося засідання семінару завідувачів ДНЗ району з проблеми «Завідувач, методист – мистецтво контролю і керівництва».
В ході засідання завідувачі ДНЗ мали змогу ознайомитися з різними формами і методами роботи як з дітьми, так і з батьками в дошкільному закладі.
На базі Розтоківського ДНЗ діє батьківський клуб «Школа шляхетності для батьків та їх малят», керівником якої є практичний психолог О.В.Шпетко. Учасники семінару мали змогу переглянути чергове засідання з проблеми «Що нам заважає слухати дитину?», а також засідання творчої групи педагогів закладу «Шляхи виходу з конфліктних ситуацій у роботі з родиною».
Для завідувачів району було запропоновано перегляд заняття в старшій групі «Чарівний світ почуттів» з елементами казкотерапії, яке провели вихователь старшої групи М.Д.Матіос та практичний психолог О.В.Шпетко.
«Нова модель взаємодії ДНЗ з родинами вихованців в контексті Базового компонента дошкільної освіти в Україні» – такою була тема педагогічного тренінгу для завідувачів. В ході тренінгу головну увагу було акцентовано на пошуки, урізноманітнення та оновлення форм роботи дошкільного закладу з сім’ями вихованців.
З метою розповсюдження передового педагогічного досвіду проведено хвилинки-презентації, де кожен із завідувачів мав змогу поділитися новими моделями та формами роботи з батьками вихованців.
«Єдині вимоги до документування управлінської інформації та організації роботи з документами у дошкільних навчальних закладах» – тема методичного всеобучу, який було проведено методистом РМК відділу освіти О.Г.Ткач з керівниками дошкільних закладів.
За результатами роботи семінару розроблено рекомендації для педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів.

Завідувач, методист – мистецтво контролю та керівництва
Завідувач, методист – мистецтво контролю та керівництва
Завідувач, методист – мистецтво контролю та керівництва
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше