» » » Відбувся семінар-практикум вчителів з предмета «Захист Вітчизни»
Інформація
  • Переглядів: 1633
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-12-2012, 06:59
6-12-2012, 06:59

Відбувся семінар-практикум вчителів з предмета «Захист Вітчизни»

Категорія: Навігація / Новини

У рамках місячника оборонно-масової роботи, напередодні 21 річниці Збройних сил України у Малинівський ЗОШ I-III ст. Новоселицького району відбувся семінар-практикум вчителів предмета «Захист Вітчизни». На семінарі були присутні представники районного військкомату, ТСО України, батьківського комітету. Учасників семінару хлібом-сіллю зустріли творчий колектив художньої самодіяльності на чолі з заступником директора з виховної роботи Ю.М.Середенко. Діти виконали гімн навчального закладу та пісні, присвячені захисникам Вітчизни та Збройним силам України.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» від 31.10.2011 №1243 процес становлення незалежної демократичної України з її прагненням стати повноправним членом європейської спільноти передбачає всебічне утвердження в суспільному та індивідуальному бутті цивілізованого життя на основі загальнолюдських цінностей та духовних, моральних і культурних засад життя українського народу. Тому мета сучасного освітнього процесу - не тільки сформувати необхідні компетенції, надати ґрунтовні знання з різних предметів, а й формувати громадянина, патріота.
З такими словами звернувся до присутніх методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Ю.Б.Коноплянко. Він зазначив, що вчителі предмета «Захист Вітчизни» виконують почесну місію на уроках, різноманітних військово-патріотичних заходах, в повсякденному житті щодо підготовки молоді до захисту суверенітету і територіальної цілісності держави.
Для успішного виконання поставлених завдань важливо дотримуватись основних педагогічних вимог:
- здійснювати військово-патріотичне виховання з урахуванням вікових, індивідуальних та національних особливостей учнів;
- розглядати військово-патріотичне виховання як складову частину національного виховання і здійснювати у взаємозв’язку з основними ланками навчально-виховної роботи в навчальному закладі;
- дотримуватися принципу наступності в навчанні та використанні форм і методів військово-патріотичного виховання;
- вміло поєднувати військово-патріотичне виховання з національним, моральним, трудовим і фізичним вихованням;
-військово-патріотичне виховання учнів мусить здійснювати весь педагогічний колектив.
Ознайомив присутніх про участь команди м.Хотина «Грім» у фінальних змаганнях Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця» у Криму, де команда зайняла високе III місце.
З візитною карткою школи ознайомив директор Ф.Ю.Шмаін, який розповів про історію створення навчального закладу його здобутками, випускниками, організацією гурткової роботи.
На відповідному педагогічному рівні вчителем предмета «Захист Вітчизни» Д.Л.Берником проведено урок з прикладної фізичної підготовки: «Самозахист – запорука успіху в ближньому бою», на якому учні показали вміння та знання при виконанні різноманітних прийомів рукопашного бою.
Військово-патріотичне виховання одержало подальший розвиток у різноманітних формах позакласних заходів. Вибір заходів здійснюється з урахуванням інтересів учнів, підготовленістю організаторів, стану матеріальної бази.
Особливо вразило присутніх музей історії села, який було відкрито у 2007 році, та куточок бойової Слави, у якому відтворені події Великої Вітчизняної війни, та війни в Афганістані(відповідно до Доручення директора Департаменту у кожному навчальному закладі необхідно мати куточки бойової Слави).
На виконання рекомендацій Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації щодо підготовки та проведення урочистостей з нагоди Дня Збройних сил України 6 грудня у навчальному закладі є відповідний план, на виконання якого проведені заходи: виставка малюнка, виховні години, зустрічі з ветеранами військової служби, учасниками бойових дій.
Так, з учнями 10-11 класів було проведено виховний захід: «Нумо хлопці», під час якого юнаки змагались у різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях.
Методист районного методичного кабінету В.М.Ткаченко ознайомив учасників семінару з ходом проведення місячника оборонно-масової роботи, визначив завдання до підготовки та проведення змагань з «Військового триборства».
Учасниками семінару були обговорені та прийняті методичні рекомендації.

Відбувся семінар-практикум вчителів з предмета «Захист Вітчизни»
Відбувся семінар-практикум вчителів з предмета «Захист Вітчизни»
Відбувся семінар-практикум вчителів з предмета «Захист Вітчизни»
Відбувся семінар-практикум вчителів з предмета «Захист Вітчизни»
Відбувся семінар-практикум вчителів з предмета «Захист Вітчизни»
Відбувся семінар-практикум вчителів з предмета «Захист Вітчизни»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше