Інформація
  • Переглядів: 1372
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-02-2011, 10:37
15-02-2011, 10:37

Починаємо підготовку до оздоровчого сезону

Категорія: Навігація / Новини

За словами начальника Головного управління Михайла Йозефовича Бауера одним з пріоритетних напрямів державної політики є поліпшення здоров’я дітей. При цьому важливим чинником його забезпечення є організація якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей.

Це питання стало темою Парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, які відбулися 9 лютого 2011 року в Києві. На порядку денному слухань - питання нормативно-правового забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, удосконалення законодавства у цій сфері; підвищення якості надання оздоровчих та відпочинкових послуг, забезпечення безпеки перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку; впровадження дієвих механізмів збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; міжнародного співробітництва щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей за кордоном тощо.

Учасникам слухань було представлено звіт про оздоровлення та відпочинок дітей у 2010 році.
У звіті здійснено аналіз організації та проведення оздоровлення дітей у 2010 році в розрізі областей, що дає змогу побачити місце у цьму процесі і Чернівецької області.

Також у звіті розглянуто основні проблемні питання організації оздоровлення дітей та окреслено шляхи їх розв’язання.

Про те як виглядає Чернівецька область з питань організації та проведення оздоровчої кампанії 2010 року в порівнянні з іншими регіонами доповіла головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Емілія Петрівна Бабин.

За її словами по всіх напрямках, які розглянуто у звіті Чернівецька область перебуває нижче або на рівні загальнодержавного показника, тобто 15-17 місце серед 27 регіонів, і тільки по двох позиціях показники вище загальнодержавних.

Таким чином із порівняльного аналізу випливають основні завдання, які буде вирішувати в цьому оздоровчому сезоні Головне управління освіти і науки:
- збереження та розвиток мережі дитячих оздоровчих закладів;
- створення у 2011 році електронного банку даних дітей пільгових категорій, які потребують оздоровлення та відпочинку;
- забезпечити розробку програм реконструкції доз, поліпшення їх МТБ, підтримки шляхом запровадження пільг на місцевому рівні;
- провести у 2011 році державну атестацію доз;
- внесення дитячих оздоровчих закладів до Державного реєстру;
- забезпечити отримання доз державних актів на право користування земельними ділянками;
- забезпечення кваліфікованими кадрами;
- організація змістовного дозвілля та виховного процесу під час оздоровлення;
- своєчасне та належне фінансування підвідомчих оздоровчих закладів;
- якісна підготовка закладів до початку роботи в оздоровчому сезоні;
- здійснення дієвого контролю за якістю надання оздоровчих послуг;
- забезпечити оздоровлення не менше ніж 50% дітей шкільного віку, в т.ч. 100% дітей-сиріт та дітей-позбавлених батьківського піклування, 70% дітей з малозабезпечених сімей;
- вжити дієвих заходів щодо оздоровлення учнів ПТНЗ та студентської молоді, в т.ч. які потребують особливої соціальної уваги.

Для реалізації цих завдань заплановано проведення наради-семінару для організаторів оздоровлення на базі Сторожинецького району.

Центром виховної роботи інституту післядипломної педагогічної освіти буде упорядковано збірку методичних матеріалів з питань виховної роботи у тимчасовому дитячому колективі та буде проведено семінар – навчання для керівників та вихователів дитячих оздоровчих закладів.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше