Error: Incorrect password!
Всесвітній день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД на Хотинщині » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Всесвітній день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД на Хотинщині
Інформація
  • Переглядів: 1962
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-12-2012, 05:44
5-12-2012, 05:44

Всесвітній день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД на Хотинщині

Категорія: Навігація / Новини

1 грудня ми відзначили Всесвітній день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД. В даний час понад 41 мільйон людей живуть, будучи інфіковані ВІЛ / СНІДом. Найбільше від розповсюдження цього небезпечного захворювання страждає молодь. В Україні зафіксовано один з найвищих показників інфікованості ВІЛ. У 2004 р. Україна посідала перше місце в Європі за темпами поширення ВІЛ/СНІДу. Протягом останніх років картина не змінилася і в Україні продовжує невпинно зростати кількість ВІЛ-інфікованих, особливо турбує збільшення кількості серед них дітей та підлітків. На жаль, в наш час ще невідомі засоби для вилікування ВІЛ/СНІД. Сучасна антиретровірусна терапія дозволяє на деякий час призупинити розвиток СНІДу.
Люди, які є ВІЛ-позитивними, потребують нашої участі, розуміння і уваги. Ми не можемо їх засуджувати, пригноблювати. Все, що ми можемо зробити, це – підтримати тих, для кого проблема ВІЛ/СНІД стала власним болем, захистити себе від ВІЛ та навчити, як це робити тих, хто про це ще не знає.
З метою виховання у дітей та підлітків моральних цінностей, милосердя толерантного ставлення до ВІЛ позитивних людей та залучення їх до здорового способу життя, профілактики ВІЛ/СНІДу в рамках запланованих заходів передбачених річним планом роботи Хотинської гімназії «Молодь – обирає здоровий спосіб життя», у переддень 1 грудня з ініціативи психологічної служби навчального закладу О.О.Корчак і Ю.В.Фугело та учнівського парламенту, роботою якого вміло керує досвідчений вчитель з багаторічним стажем педагог-організатор гімназії Корчак З.Д., була проведена акція милосердя по збору коштів для лікування ВІЛ інфікованих дітей Чернівецької області. Гімназисти з великим розумінням поставилися до цього дійства та з великою охотою виготовляли вироби власними руками: вироби із дерева, вишивки, різдвяні листівки, ляльки-мотанки, вироби із бісеру та багато іншого. Все це було винесено на продаж для жителів та гостей нашого міста. В п’ятницю, коли проводилась акція, навіть погода сприяла проведенню такої доброї справи. В небі світило ясне сонечко, а люди, які проходили повз викладені вироби не могли оминути такого розмаїття дитячих витворів та з великою охотою купували різноманітні дрібнички. Байдужих до такого дійства не було. Хто не мав достатньо коштів для того, щоб придбати щось для себе, просто опускав гроші у скриньку з благодійними внесками. Напередодні проведення акції гімназисти-волонтери пройшли по організаціях нашого міста з скриньками та збирали кошти на допомогу ВІЛ інфікованим діткам. Висловлюючи прохання не бути байдужими і долучитися до благородної справи, вони просили матеріально допомогти і тим самим подарувати хворим діткам шанс бодай на один день життя. Все, що задумали, здійснилося у повному обсязі. Загалом учні Хотинської гімназії зібрали три тисячі п’ятсот гривень, які були передані у Чернівецький обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом. У цей день у гімназії були проведені профілактичні бесіди для старшокласників щодо шляхів інфікування ВІЛ/СНІДом, а також лінійка присвячена Всесвітньому Дню толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД « Вбиває не СНІД, а байдужість!»,.
Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, жодна акція в цій області не обходиться зараз без неї, тож і цей день не став виключенням. Всім, хто долучився до проведення цієї акції, хто прибав товари на благодійній ярмарці, хто виготовляв вироби, хто просто жертвував власні кошти для такої справи, всім небайдужим людям гімназисти дарували на згадку червону стрічку, як знак того, що саме ця людина внесла свою частку у справу боротьби зі СНІДом.

Заступник директора з виховної роботи Хотинської гімназії Л.А.Микитюк


Всесвітній  день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД на Хотинщині
Всесвітній  день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД на Хотинщині
Всесвітній  день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД на Хотинщині
Всесвітній  день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД на Хотинщині
Всесвітній  день толерантності з хворими на ВІЛ/СНІД на Хотинщині
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!