Error: Incorrect password!
Відзначення Дня боротьби зі СНІДом » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
Інформація
  • Переглядів: 1673
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-12-2012, 15:12
3-12-2012, 15:12

Відзначення Дня боротьби зі СНІДом

Категорія: Навігація / Новини

У Чернівцях 29-30 листопада та 1 грудня 2012 року студентами студентського парламенту Буковини спільно із громадськими організаціями за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, проведено акцію до Дня боротьби зі СНІДом. Заходи були заплановані на три дні.
Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 29 листопада відбулась прес-конференція за присутності представників обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, Товариства Червоного Хреста України в Чернівецькій області, членів громадської організації «Молоді регіони» в Чернівецькій області, депутатів Студентського Парламенту Буковини під гаслом «Червону стрічку носять не байдужі».
У рамках обговорення йшлося про людей, які хворіють на СНІД, проблеми в подоланні недуги, лікування ВІЛ-інфікованих та формування толерантного ставлення суспільства до таких людей.
А також присутні прес-конференції обговорили і програму заходів.
З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, відбулися й інші заходи. Так, 29-30 листопада в ВНЗ міста будуть прочитані лекції для студентів «Не дай СНІДу шанс», де лекторами були студенти Буковинського державного медичного університету. Також підготовлено ряд різних інформаційних матеріалів, які роздавалися разом із контрацептивами молодим людям.
В межах відзначення Дня боротьби із СНІДОм у найбільших навчальних закладах працювали експрес-лабораторії щодо діагностики на ВІЛ, де всі бажаючі мали змогу продіагностуватися.
В знак фіналу акції 1 грудня у торгівельному центрі «DEPOt» працювала експрес-лабораторія, де робитимуть швидкий тест на ВІЛ. У цьому ж закладі відбувся святковий концерт за участі місцевих талантів серед яких Олександр Фочук, вихованці танцювальної школи Dance Hall та інші.
Також працював проект «Маршрут безпеки» де всі мали змогу в стилі інтелектуальної гри підвищити рівень знань проблематики ВІЛ/СНІД.
На завершення всім присутнім група хлопців подарували незабутнє враження від брейк-дансу. Всім присутнім було роздано 1250 буклетів «ВІЛ через дружбу не передається».

Відзначення Дня боротьби зі СНІДом
Відзначення Дня боротьби зі СНІДом
Відзначення Дня боротьби зі СНІДом
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!