» » » На Сокирянщині відбувся семінар-практикум директорів навчальних закладів району
Інформація
  • Переглядів: 965
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-12-2012, 15:01
3-12-2012, 15:01

На Сокирянщині відбувся семінар-практикум директорів навчальних закладів району

Категорія: Навігація / Новини

На виконання плану роботи відділу освіти райдержадміністрації на 2012 рік 30 листопада на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Шишківці проведено семінар-практикум директорів навчальних закладів району з проблеми «Екологічна освіта і виховання – пріоритетні напрямки роботи школи».
У роботі семінару-практикуму взяли участь заступник голови Сокирянської РДА Петро Бескупський, в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександр Пастушок, завідувач РМК Майя Танас, сільський голова села Шишківці Сергій Рубан, директор державного підприємства «Сокирянське державне лісове господарство» Василь Гончар.
Привітно зустріли учасників семінару вчительський та учнівський колективи Шишківського ЗНЗ. В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександр Пастушок ознайомив всіх присутніх з планом проведення семінару-практикуму. Заступник голови Сокирянськох РДА Петро Бескупський привітав всіх присутніх та зазначив, що екологічна освіта набуває сьогодні актуальності. Підготовка школярів з високим рівнем екологічних знань, екологічної свідомості і культури на основі нових критеріїв оцінки, взаємовідносин людського суспільства й природи повинна стати одним з головних важелів у вирішенні надзвичайно гострих екологічних і соціально-економічних проблем сучасної школи.
Віктор Бужак, директор навчального закладу, презентував роботу школи, розповів про досягнення у навчально-виховному процесі педагогічного колективу та учнів.
У ході роботи семінару всі присутні ознайомилися з творчими напрацюваннями педагогів закладу з даної проблеми, переглянули практичну роботу з учнями, відвідавши панораму показових уроків:
І група – урок з основ здоров’я, 5 клас, вчитель Олег Осадчук,
ІІ група – урок я і Україна, природознавство, 4 клас вчитель Тетяна Ротар,
ІІІ група – урок алгебри, 8 клас, вчитель Ольга Банар,
ІV група – урок історії, 11 клас, вчитель Михайло Бучка,
V група –урок географії, 9 клас, вчитель Віктор Бужак,
VІ група – урок біології, 7 клас, вчитель Руслана Заворотна.
Учасники семінару-практикуму здійснили екскурсію на державне підприємство «Сокирянське державне лісове господарство» з яким тісноспівпрацює даний навчальний заклад. Василь Гончар, директор та Дмитро Чебан, заступник державного підприємства«Сокирянське державне лісове господарство» розповіли всім присутнім про роботу даного підприємства та про співпрацю з навчальними закладами району.
Всі присутні мали змогу відвідати виховні заходи:
І група – Об’єднання «Світлячок» – «Бал квітів», Лариса Тимко, керівник ШМО вчителів початкових класів.
ІІ група – Об’єднання «Буковинка» – форум «Я голос свій віддаю тобі, природо» (екологічні стежини), Надія Крохмалюк, педагог-організатор.
ІІІ група – Об’єднання «Орієнтир» – зустріч «Ми юні охоронці природи», керівник Вікторія Продан, заступник директора з ВР.
Під час обговорення показових уроків та заходів учасники семінару відзначили високий рівень організації та підготовки семінару, професійну майстерність педагогів Шишківського навчального закладу.
На засіданні круглого столу «Проблеми. Перспективи і реалії», директори навчальних закладів району презентували досвід роботи з даної проблеми. На завершення роботи були підбиті підсумки та прийняті методичні рекомендації семінару-практикуму.

На Сокирянщині відбувся семінар-практикум директорів навчальних закладів району
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (4)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше