» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА №417 від 29.11.2012 року
Інформація
  • Переглядів: 1097
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-12-2012, 14:12
2-12-2012, 14:12

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА №417 від 29.11.2012 року

Категорія: Новини / Накази

Про підсумки обласного семінару
«Забезпечення рівного доступу дітей
шкільного віку до якісної позашкільної
освіти. Технології модернізації змісту
позашкільної освіти»

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації на 2012 рік 23 листопада 2012 року на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Глибоцького району проведено семінар начальників відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з проблеми «Забезпечення рівного доступу дітей шкільного віку до якісної позашкільної освіти. Технології модернізації змісту позашкільної».
У семінарі взяли участь начальники органів управління освітою міських рад, райдержадміністрацій, завідувачі районних (міських) методичних кабінетів, голови районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області, голови Глибоцької райдержадміністрації, районної ради, керівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів Глибоцького району, директори позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування.
У рамках семінару висвітлено стан, реалії та перспективи розвитку позашкільної освіти Чернівецької області, результати співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань реалізації освітньої політики в області та Глибоцькому районі зокрема.
Учасники обласного семінару працювали у трьох групах. У ході роботи вони ознайомилися із роботою позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Кожна група працювала за окремим планом.
Представники першої групи мали змогу ознайомитися з матеріально-технічним забезпеченням Молодійської ЗОШ I-IIIст., здоров`язберігаючими технологіями, які застосовуються у Молодійському ДНЗ, учасникам семінару було представлено діяльність Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту і екскурсій учнівської молоді.
Друга група ознайомилась з методичним супроводом позашкільної роботи в Коровійській ЗОШ I-III ст., Стерченській ЗОШ I-III ст., Глибоцькому ліцеї, відвідала Опришенський музей археології, музей Домки Ботушанської, Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва.
Учасники третьої групи побачили співпрацю учня та вчителя у Волоківській ЗОШ I-III ст., стали свідками презентації «Волока – осередок декоративно-прикладної творчості» та «Проектні технології у краєзнавчих дослідженнях вихованців центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» в Старововчинецькому ліцеї. Цікавими виявились творчий звіт керівника БДТЮ Кирстюка Ю.С., заступника директора Кам’янської ЗОШ I-III ст. та екскурсія-презентація Глибоцької ДЮСШ. Насичена програма семінару сприяла якісній презентації діяльності позашкільних навчальних закладів у Глибоцькому районі.
На засіданні круглого столу з проблеми «Забезпечення рівного доступу дітей шкільного віку до якісної позашкільної освіти. Технології модернізації змісту позашкільної» виступив начальник управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Швець В.Г., який проаналізував роботу позашкільних навчальних закладів району та окреслив перспективи розвитку на майбутнє. Завідувач науково-методичного центру виховної роботи ІППОЧО Старовойт П.С. доповів про використання програм гуртків в позашкільних навчальних закладів згідно вимог Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Керівникам освіти Сторожинецького та Вижницького районів вказано на недопустимість використання програм гурткової роботи без грифів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та вченої ради ІППОЧО.
Програму семінару виконано у повному обсязі.
Всі заходи проведено на високому організаційному та науково-методичному рівні.
За результатами семінару розроблено рекомендації для начальників відділів (управлінь) освіти міських рад райдержадміністрацій, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та завідувачів районними (міськими) методичними кабінетами, педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів.
У зв’язку з вищезазначеним,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації обласного семінару начальників відділів (управлінь) освіти міських рад та райдержадміністрацій, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, голів районних (міських) комітетів профспілки Чернівецької області з проблеми «Забезпечення рівного доступу дітей шкільного віку до якісної позашкільної освіти. Технології модернізації змісту позашкільної»,
що додаються.
2. Оголосити подяку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації за організацію та проведення семінару:
- Кукурудзяк Катерині Василівні – вчителю географії, керівнику гуртка Глибоцького будинку дитячої та юнацької творчості;
- Гребенщиковій Галині Володимирівні – психологу Волоківської ЗОШ I-III ступенів;
- Лук’ян Ніні Іванівні – вчителю біології Стрововчинецького ліцею, керівнику гуртка центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді;
- Кирстюку Юрію Семеновичу – заступнику директора з виховної роботи Кам’янської ЗОШ I-III ст.;
- Боднарюку Миколі Івановичу – директору Опришенського музею, керівнику гуртка центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді;
- Карп’юку Івану Івановичу – керівнику гуртка Глибоцького будинку творчості дітей та юнацтва;
- Бабиній Олені Олександрівні – заступнику директора Глибоцького ліцею.
3. Начальнику управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Швецю Василю Григоровичу відзначити педагогічні колективи позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, працівників управління освіти, які брали участь в організації та проведенні семінару.
4. Про виконання, затверджених в п.1. цього наказу рекомендацій, інформувати Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та щоквартально до 10 числа місяця, що наступає за звітним періодом.
5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

В.о. директора Департаменту Л.М.Тарангул
Методичні рекомендації додаються: nakaz-pro-pidsumki-gliboka-231.11.doc [ b] (cкачувань: 36)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше