» » » Старший майстер це «рушійна сила» за допомогою, якої рухається вся професійно-практична підготовка в навчальних закладах
Інформація
  • Переглядів: 2759
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-11-2012, 11:56
30-11-2012, 11:56

Старший майстер це «рушійна сила» за допомогою, якої рухається вся професійно-практична підготовка в навчальних закладах

Категорія: Навігація / Новини

На базі Чернівецького професійного ліцею залізничного транспортного ліцею 28.11.2012 відбулася інструктивно-методична нарада старших майстрів. У нараді прийняли участь: начальник відділу фахової освіти ліцензування та атестації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації О.М.Пономаренко, в.о. директора Чернівецького обласного методичного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Б.В.Куцак, методист Чернівецького обласного методичного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Г.О.Беньовська та старші майстри професійно-технічних навчальних закладів області.
О.М.Пономаренко у своєму виступі акцентувала увагу на те, що ефективність уроків професійно-практичної підготовки залежить від педагогічної компетентності майстрів виробничого навчання, впровадження виробничих інновацій, рівня матеріально-технічної бази та комплексно-методичного забезпечення професій, контролю за станом професійно-практичної підготовки, а насамперед від системи роботи старшого майстра в організації вище означеної діяльності. Адже старший майстер відповідає за ряд питань, контролює їх, веде певну організаційну роботу та облік.
Старший майстер це «рушійна сила» за допомогою, якої рухається вся професійно-практична підготовка в навчальних закладах.
На нараді розглядали питання про використання інструктивно-технологічної документації та нормативно-плануючої документації.
Старші майстри відвідали урок виробничого навчання у групі помічник машиніста, майстер виробничого навчання А.Д.Сиротинський на якому майстер удало використав інструкційно-технологічну документацію.
Використання цієї документації на уроці підвищує активну діяльність учнів.
Друге питання, яке розглядалось на нараді це – обговорення навчально-плануючої документації з професійно-практичної підготовки. Всі старші майстри підключилися в дискусію, ділилися своїм досівом та затвердили запропоновані методичні рекомендації.
А також був проведений аналіз конкурсів професійної майстерності другого та третього етапів серед майстрів виробничого навчання з професій «Кухар», «Перукар», «Кравець».
На завершення старші майстри подали свої пропозиції, щодо подальшої роботи методичного об’єднання старших майстрів.
Старший майстер це «рушійна сила» за допомогою, якої рухається вся професійно-практична підготовка в навчальних закладах Старший майстер це «рушійна сила» за допомогою, якої рухається вся професійно-практична підготовка в навчальних закладахскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше