» » » Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні буковинської молоді
Інформація
  • Переглядів: 1710
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-11-2012, 09:24
30-11-2012, 09:24

Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні буковинської молоді

Категорія: Навігація / Новини

29 листопада в Комунальній обласній загальноосвітній школі-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» відбулося засідання круглого столу на тему «Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні сучасної молоді», у роботі якого взяли участь Ю.М.Куриш, начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; М.К. Семанюк, директор «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей»; М.В.Влад, президент «Буковинського Православного Фонду»; Володимир Антонюк, голова Православного Благодійного Фонду «Інститут родини»; представники місцевих ЗМІ.
Ю.М.Куриш привітав усіх присутніх від імені М.Й.Бауера, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА.
«Основним пріоритетом нашої влади є розвиток освіти та виховання молоді, про це засвідчуюють вже традиційні крайові збори, на яких неодноразово розглядалися ці питання. Хочу зазначити, що Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА прийнято пропозицію «Буковинського Православного Фонду» про співробітництво у проекті «Ціннісно-мотиваційний кабінет «Закони життя» у м.Чернівці при «Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей» та підписано Меморандум про партнерство», – зазначив начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.
М.К.Семанюк розповіла про особливості роботи «Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей», а токож підкреслила: «Аналогу нашому закладу в Україні немає. Наше завдання виявити та розвинути здібності обдарованих дітей. Вважаємо, що без медіа нам це зробити не вдастся. Ви є геніальними, бо пройшли цей шлях. Такі люди багаті знаннями та досвідом і несуть у собі великий багаж ідей, творчості».
М.В.Влад зробила презентацію проекту «Ціннісно-мотиваційний кабінет «Закони життя». У ході роботи круглого столу керівники ЗМІ разом з організаторами обговорили негативні тенденції та вплив медіа-засобів на підростаюче покоління, внесли цікаві пропозиції щодо ефективної співпраці ліцею та ЗМІ.
Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні буковинської молоді Школа і ЗМІ – співпраця у вихованні буковинської молодіскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше