» » » Відбулася щотижнева апаратна нарада Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
Інформація
  • Переглядів: 1759
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-11-2012, 14:46
26-11-2012, 14:46

Відбулася щотижнева апаратна нарада Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 26 листопада 2012 року, за участі заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Любов Тарангул, відбулася що понеділкова апаратна нарада.
Заступник директора Департаменту зауважила, що кожному керівнику відділу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту необхідно проаналізувати план роботи за 2012 рік та його виконання.
Любов Миколаївна проаналізувала план роботи Департаменту за минулий тиждень і на окремих заходах зупинилась більш детально.
Під час наради головний спеціаліст відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства Тетяна Войтишина ознайомила присутніх з правилами доступу до публічної інформації. Тетяна Семенівна окреслила основні права та обов’язки працівників апарату стосовно питання про надання інформації. Директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Григорій Білянін прозвітував про хід проведення ІІ (районного)етапу учнівських олімпіад. За його словами, 24-25 листопада відбулися олімпіади з математики, трудового навчання, світової літератури та ІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
«Всі олімпіади проведено без жодних порушень, не виникало ніяких зауважень», – констатував Григорій Іванович.
Любов Миколаївна з привоводу даного питання зауважила, що групою моніторингу системи освіти вже розроблено сорок варіантів олімпіадних завдань до ІІІ (обласного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад.
«Всі розроблені варіанти повинні пройти резолюцію у фахових методистів Інституту післядипломної педагогічної освіти. Обласний етап учнівських олімпіад повинен пройти чесно та прозоро. Найрозумніші діти – повинні отримати заслужену відзнаку», – зазначила заступник директора Департаменту.
«Про кількісний та якісний склад кадрового забезпечення дошкільних навчальних закладів області», доповідала начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Емілія Бабин. Як вона зазначила, станом на 1 листопада 2012 року у дошкільних навчальних закладах, дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів та дошкільних відділеннях спеціальних навчальних закладів Чернівецької області працюють 3333 педагоги. Із них вищу освіту мають 46,7% осіб, у т.ч. вищу спеціальну – 24%, середню спеціальну – 52%, не мають педагогічної освіти-24 особи, що складає 0,7%, 161 педагог здобуває освіту у середніх спеціальних та вищих навчальних закладах, у т.ч. ті, які не мають педагогічної освіти.
З дітьми дошкільного віку працюють 220 педагогів пенсійного віку. Це складає 6,6% від загальної кількості педпрацівників.
У порівнянні з 2011 роком кількість педагогів у 2012 році збільшилась на 318 осіб,у т.ч. кількість педагогів з вищою освітою зросла на 14,9%, з середньо спеціальною освітою – на 8,6%. Вдвічі зменшилась кількість осіб без освіти та на 39 осіб зменшилась кількість педагогів, які навчаються.
У ході апаратної наради Любов Тарангул окреслила основні завдання на цей тиждень та за результатами наради дала доручення відповідальним працівникам.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше