» » » Участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху»
Інформація
  • Переглядів: 1770
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-11-2012, 14:23
26-11-2012, 14:23

Участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху»

Категорія: Навігація / Новини

З 19 по 23 листопада 2012 року 100% дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів НВК Хотинського району взяли активну участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху». Більше 2 тисяч вихованців різних вікових категорій демонстрували свої фізичні якості, даючи привід суперникам докладати більше зусиль, ентузіазму, здібностей, успішно діяти в умовах естафети або гри.
Для підвищення емоційного стану вихованців були яскраво оформлені групові кімнати, спортивні майданчики та зали, згідно змісту заходів використовувався музичний супровід.
У рамках фестивалю було проведено різноманітні заходи з організації дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування. За представленими матеріалами у відділ освіти, найбільш насиченими та яскравими були різні види фізичної діяльності, спортивні змагання, фізкультурні дозвілля та спортивно-музичні свята у Колінковецькому та Хотинському ДНЗ «Сонечко»; Хотинському, Санковецькому та Ярівському НВК.
З творчим підходом педагогічний колектив Хотинського ДНЗ Сонечко» підійшов до організації та проведення фізкультурно-музичного свята «Стежинами дитинства». Всі діти приймали активну участь у рухливих і спортивних іграх, естафетах, танцях, атракціонах, вправах з елементами акробатики, музично-ритмічних рухах. Музичний фон, що заповнював весь простір зали; узгодження звукового ряду із власними рухами кожної дитини в потрібний музичний темп і ритм дозволяв їм легко брати участь у всіх пропонованих дорослими завданнях. Цікавий зміст, гумор, музичне оформлення, ігри, радісна атмосфера сприяли активізації рухової діяльності.
Заслуговують на увагу у дошкільному підрозділі Санковецького НВК за участю вихованців та батьків Година спілкування «Що означає бути
здоровим ?», спортивна естафета «Я – чемпіон!»
Під час фізкультурно-музичного свята «Осінні перегони» (старші групи) та музичної розваги (середні групи) «В ритмі танцю» (Хотинський НВК) діти вдосконалювали, закріплювали свої навички і вміння, ставали більш спритними, умілими, координованими, сміливими; навчалися домовлятись між собою та діяти дружно.
У Ярівському НВК використовували театр фізичного виховання та оздоровлення дітей, провідною ідеєю якого був ігровий стиль роботи, де діти самі грали, пустували, фантазували, володіли мімікою, перебували у добрій фізичній формі. Було проведено спортивну розвагу «Вийся віночку гладенько», мета якої була викликати у дітей позитивні емоції, стійкий інтерес до занять спортом, розвивати фізичні і вольові якості в умовах змагання, знайомили з народними українськими традиціями, з віночком як з оберегом.
В усіх групах Колінковецького ДНЗ проводились заняття фізкультурно-оздоровчого напрямку, рухливі ігри, екскурсії, піші переходи. Закінчився тиждень фізкультурно-музичним святом «Козацькі розваги» за участю дітей старших груп та розвагою «Ми, малята-весельчата, всі ми спритні дошкільнята » - молодших дошкільнят та їхніх батьків.
І як підсумок фестивалю «Гармонія руху» – сподівання педагогів, що всі музично-спортивні заходи принесли дітям велику радість та зміцнили їхнє здоров᾽я, що їхні вихованці потоваришують з фізичною культурою у школі і в подальшому своєму житті.

Участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху»
Участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху»


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (10)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше