» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 21.11.2012 р. №382
Інформація
  • Переглядів: 1366
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-11-2012, 13:56
26-11-2012, 13:56

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 21.11.2012 р. №382

Категорія: Навігація / Новини

Про підсумки проведення обласної
наради-семінару методистів РМК(ММК) –
відповідальних за ЗНО в місті/районі з проблеми
«Основні напрями освітнього моніторингу
та результативність навчальних досягнень
випускників під час ЗНО»

На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації на 2012 рік та з метою забезпечення якісної підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання 15 листопада 2012 року на базі педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича було проведено обласну нараду-семінар методистів РМК(ММК) – відповідальних за ЗНО в місті/районі «Основні напрями освітнього моніторингу та результативність навчальних досягнень випускників під час ЗНО».
План роботи наради-семінару виконано в повному обсязі.
У нараді-семінарі взяли участь 13 методистів РМК(ММК) –відповідальних за ЗНО в районі/місті Чернівецької області. В рамках наради-семінару було проведено детальний аналіз результатів ЗНО-2012 випускників загальноосвітніх навчальних закладів; висвітлено роль і місце моніторингу якості освіти та науково-методичний супровід у підготовці випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.
У ході роботи круглого столу було презентовано досвід роботи освітніх закладів щодо питань якісної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання: управлінська модель впровадження тесту загальної навчальної компетентності, теоретичні та практичні засади підготовки учнів до тестувань з базових дисциплін, використання методу проектів у навчально-виховному процесі, ефективність роботи освітніх округів, психологічні аспекти підготовки учнів до незалежного оцінювання.
За результатами наради-семінару розроблено рекомендації для Групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
У зв’язку з вищезазначеним,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації обласної наради-семінару методистів РМК(ММК) – відповідальних за ЗНО в місті/районі «Основні напрями освітнього моніторингу та результативність навчальних досягнень випускників під час ЗНО», що додаються.

2. Відзначити роботу щодо успішного проведення семінару та оголосити подяку Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації:
– Дурицькій Тетяні Федорівні, директору Чернівецької гімназії № 2;
– Романовській Діані Дорімедонтівні, завідувачу науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
– Жук Ірині Володимирівні, старшому викладачу кафедри методики викладання базових дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;
– Фисюк Ользі Георгіївні, заступнику директора з науково-методичної роботи Чернівецької гімназії № 1;
– Горбан Світлані Василівні, головному спеціалісту відділу освіти, відповідальному за ЗНО в Путильському районі;
– Григорець Ларисі Василівні, методисту РМК, відповідальному за ЗНО у Кіцманському районі;
– Коваль Аллі Степанівні, методисту РМК, відповідальному за ЗНО в Хотинському районі.

3. Начальнику комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» (Прінько С.І.) відзначити провідних фахівців Групи моніторингу, які брали участь в організації та проведенні наради-семінару.

4. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Директор Департаменту М. Бауер

Додаток: nakaz-382.doc [ b] (cкачувань: 26)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше