» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 21.11.2012 р. №384
Інформація
  • Переглядів: 1035
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-11-2012, 12:42
26-11-2012, 12:42

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ЧОДА від 21.11.2012 р. №384

Категорія: Навігація / Новини

Про підсумки проведення обласного семінару
методистів РМК/ММК трудового навчання
з проблеми «Основні аспекти адаптації варіативних модулів
програми з трудового навчання в умовах ЗНЗ регіону»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації від 05.11.2012 №311 «Про проведення обласного семінару методистів РМК/ММК трудового навчання з проблеми «Основні аспекти адаптації варіативних модулів програми з трудового навчання в умовах ЗНЗ регіону» 14 листопада 2012 року на базі Кострижівської ЗОШ I-IIIст. Заставнівського району проведено семінар з проблеми «Основні аспекти адаптації варіативних модулів програми з трудового навчання в умовах ЗНЗ регіону».
У семінарі взяли участь Тарангул Любов Миколаївна, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; Білянін Григорій Іванович, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти; Давидович Віктор Олександрович, заступник декана інженерно-технічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат педагогічних наук, доцент; 13 методистів районних/міських методичних кабінетів; 10 учителів трудового навчання.
Метою семінару було обговорення питань щодо поліпшення ефективного використання варіативних модулів програми з трудового навчання в умовах ЗНЗ регіону шляхами запровадження сучасних методів навчання та оцінювання результатів навчальної діяльності учнів, відродження традиційних буковинських народних ремесел, удосконалення системи підвищення фахової кваліфікації та педагогічної майстерності вчителів трудового навчання, поліпшення видавничої діяльності методичною службою області щодо поширення передового педагогічного досвіду кращих вчителів області.
Учасники семінару:
- були учасниками пленарного засідання;
- відвідали практичний урок у 9 класі (проектні технології);
- були активними учасниками шести майстер-класів вчителів-предметників області;
- брали участь у підведенні підсумків теоретичного та практичного турів та обговоренні рекомендацій семінару.
Всі заходи проведено на належному методичному рівні з використанням особистісно зорієнтованих, інформаційних технологій, інноваційних форм та методів залучення учнів до роботи на уроках.
План семінару виконано повністю.
Враховуючи актуальність питання тематики семінару, практичних напрацювань, підготовлених творчими вчителями загальноосвітніх закладів області та результатів обговорення вищезазначених питань, учасниками семінару прийнято рекомендації.
Виходячи із вищевикладено,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити рекомендації семінару з проблеми «Основні аспекти адаптації варіативних модулів програми з трудового навчання в умовах ЗНЗ регіону», що додаються.

2. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
2.1. Забезпечити умови впровадження ефективних моделей варіативних модулів програми з трудового навчання в загальноосвітніх навчальних закладах відповідно до «Регіональної програми щодо підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти Чернівецької області на період до 2015року».
2.2.Організувати належне висвітлення на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників області питань, пов’язаних з тематикою та з метою розвитку творчих здібностей учнів.
2.3. Інформувати Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації до 25.12.2012 про виконання рекомендацій.

3. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад сприяти забезпеченню виконання рекомендацій семінару.

4. В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Заставнівського району відзначити роботу працівників відділу освіти, педагогів району, які забезпечили успішне проведення семінару.

5. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Л.М. Тарангул.

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Бауер М.Й.

Додаток: nakaz_pro_pidsumk14.11.12.doc [ b] (cкачувань: 16)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (49)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше