Інформація
  • Переглядів: 1278
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-11-2012, 06:59
26-11-2012, 06:59

Музично-інформаційний калейдоскоп

Категорія: Навігація / Новини

Щоб закохатись в музику,
потрібно навчитись її слухати.
Д. Шостакович


Музика супроводжує людину з перших днів життя, починаючи з колискової, яку співає мама. Зростаючи маленька людина збільшує коло своїх вражень, інтересів та музичних уподобань.
Навчити дитину розуміти й любити музику, яка облагороджує життя людини, відкриває перед нею новий світ добра й краси людської душі є головним покликанням педагогів. Саме з метою виховання музичного смаку, розширення музичного кругозору та підвищення загальної культури вихованців у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» у фойє першого поверху запроваджено музично-інформаційний калейдоскоп. Гуртківці та відвідувачі Центру ідею підтримали. Відтепер вихованці, батьки та гості нашого закладу з ранку до вечора можуть насолоджуватись музичними творами світових класиків, українських та зарубіжних композиторів. Це нововведення дає можливість кожному маленькому вихованцю пройнятися почуттями, які висловили поет і композитор, збагнути їх задум, пройти шлях до розуміння прекрасного.
Поряд з музичним супроводом діти та батьки мають змогу отримати інформацію про події в житті нашого закладу. У День української писемності та мови в фойє лунали уривки виховного заходу, організованого вихованцями гуртка художньо-сценічного слова «Паросток». Про актуальність виховання толерантності учнів у сучасному українському суспільстві, її особливості та фактори розповідалось до Міжнародного дня толерантності. І надалі музично-інформаційний калейдоскоп буде діяти.
З давніх-давен люди вважали, що музика має чудотворну силу. Упевнені, що запропоновані заходи будуть сприяти формуванню у дітей позитивних почуттів, настроїв, бажань, і наші діти, вирушаючи в дорогу життя, пронесуть в своєму серці любов та красу живого звучання музики та слова, а краса, як відомо, рятує світ.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше