» » » Відомі переможці обласного етапу конкурсу "Вчитель року – 2011"
Інформація
  • Переглядів: 2390
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-02-2011, 10:26
11-02-2011, 10:26

Відомі переможці обласного етапу конкурсу "Вчитель року – 2011"

Категорія: Навігація / Новини

10 лютого 2011 року в інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося засідання оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2011» за головуванням начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Михайла Йозефовича Бауера.

Під час засідання голови журі всіх номінацій доповіли про результати ІІ етапу конкурсу, подякували за гарну організацію та внесли свої пропозиції щодо умов проведення в наступному році.

Відомі переможці обласного етапу конкурсу "Вчитель року – 2011"Відомі переможці обласного етапу конкурсу "Вчитель року – 2011"Відомі переможці обласного етапу конкурсу "Вчитель року – 2011"







Переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» стали:

І місце
1. Косован Оксана Корніївна, вчитель початкових класів Чернівецької спеціалізованої школи І ст. № 23, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
2. Бачук Тетяна Григорівна, вчитель світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №16 м. Чернівців, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
3. Майданик Олена Геннадіївна, вчитель історії Чернівецького міського ліцею №1, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
4. Фисюк Романа Флоріанівна, вчитель німецької мови Чернівецької гімназії №1, спеціаліст І категорії.
5. Ланівський Микола Дмитрович, вчитель образотворчого мистецтва Чернівецького ЗНЗ №39, спеціаліст вищої категорії.

ІІ місце
1. Озорович Альона Іванівна, вчитель початкових класів Кельменецької ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої категорії.
2. Піцул Тетяна Михайлівна, вчитель початкових класів Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, спеціаліст вищої категорії.
3. Бурденюк Людмила Дмитрівна, вчитель світової літератури Хотинської гімназії, спеціаліст вищої категорії.
4. Тарасова Ірина Прокопівна, вчитель світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна Сокирянського району, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
5. Бучача Людмила Вікторівна, вчитель історії Данковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хотинського району, спеціаліст І категорії.
6. Парпауц Ауріка Вікторівна, вчитель історії Несвоянської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району, спеціаліст вищої категорії.
7. Білівська Оксана Олександрівна, вчитель німецької мови Хотинської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої категорії.
8. Пелепяк Наталя Михайлівна, вчитель німецької мови Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району, спеціаліст І категорії.
9. Москалюк Майя Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району, спеціаліст, старший вчитель.
10. Янчак Лариса Василівна, вчитель образотворчого мистецтва Сокирянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, спеціаліст І категорії.

ІІІ місце
1. Бейлишина Валентина Василівна, вчитель початкових класів Колінковецького НВК Хотинського району, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
2. Савчук Валентина Тимофіївна, вчитель початкових класів Юрковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Заставнівського району, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
3. Вакарашу-Фортуна Олена Віорелівна, вчитель початкових класів Герцаївського ліцею, спеціаліст І категорії.
4. Олару Катерина Миколаївна, вчитель світової літератури Чуньківського НВК Заставнівського району, спеціаліст І категорії.
5. Мірча Тамара Леонтіївна, вчитель світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Зелена Кельменецького району, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
6. Скидан Наталія Миколаївна, вчитель світової літератури Мариничівського НВК Путильського району, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
7. Мельник Олена Дмитрівна, вчитель історії Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
8. Юрковська Наталя Сергіївна, вчитель історії Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району, спеціаліст ІІ категорії.
9. Зензюк Ірина Михайлівна, вчитель історії Бурдюзької ЗОШ І-ІІ ст. Кельменецького району, спеціаліст І категорії.
10. Перепічка Олена Анатоліївна, вчитель німецької мови Лівинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району, спеціаліст вищої категорії.
11. Дудка Віталій Дмитрович, вчитель німецької мови Баламутівського НВК І-ІІІ ст. Заставнівського району, спеціаліст І категорії.
12. Кутєйнікова Світлана Геннадіївна, вчитель німецької мови Грубнянського ЗНЗ І-ІІІ ст. Сокирянського району, спеціаліст вищої категорії.
13. Мельничук Катерина Мирославівна, вчитель образотворчого мистецтва Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району, спеціаліст І категорії.
14. Калиняк Жанна Сергіївна, вчитель образотворчого мистецтва Колінковецького НВК Хотинського району, спеціаліст вищої категорії.
15. Ласій Анатолій Іванович, вчитель образотворчого мистецтва Бузовицької ЗОШ І-ІІІ ст. Кельменецького району, спеціаліст І категорії.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (35)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше