Інформація
  • Переглядів: 1819
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-11-2012, 11:53
22-11-2012, 11:53

Популярність сучасної хореографії

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 22 листопада, у ЧОЦЕВ «Юність Буковини» відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків хореографічного жанру «Розвиток та взаємодія напрямів сучасної хореографії».
Розпочав роботу семінару Георгій Куриш, начальник управління освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації, який від імені директора ДОНМС Михайла Бауера, привітав учасників семінару, і зазначив, що: «Впродовж останніх років кількість груп, що займаються сучасною хореографією зростає. Станом на 15 жовтня 2012 року в позашкільних навчальних закладах області діє 160 груп хореографічного жанру, якими охоплено 3017 вихованців. На даний час сучасним танцем займаються діти в 41 групі, що свідчить про популярність сучасної хореографії .
Отже, аналіз розвитку гуртків сучасної хореографії в позашкільних навчальних закладах свідчить про різноманітність напрямів хореографічного жанру, належний рівень представлення обдарованих дітей на обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях та конкурсах».
Далі роботу семінару продовжили доповідачі: Тетяна Іванівна Висоцька – заступник директора з методичної роботи ЧОЦЕВ «Юність Буковини» («Інноваційні технології та їх впровадження у навчально-виховний процес»); Тетяна Любко – керівник народного художнього колективу «ХХІ століття» («Стилізація народного танцю, видозмінення танцювальних напрямів»); Іван Величко - керівник школи сучасного танцю «Move On» («Місце масових поп форм в сучасній хореографії (практичне заняття»); Олена Бурдовська - методист ЧОЦЕВ «Юність Буковини» («Стильові особливості афро-джаз танцю»); Галина Пупченко - керівник народного художнього колективу «Арабеск» («Інноваційні технології в роботі хореографічного гуртка»).
Також під час семінару відбулися практичні заняття: «Стилізація народного танцю, видозмінення танцювальних напрямів»; «Місце масових поп форм в сучасній хореографії».
Завершив роботу семінару-практикуму круглий стіл, на якому з доповіддю виступила Олена Бурдовська, методист ЧОЦЕВ «Юність Буковини».

Популярність сучасної хореографії
Популярність сучасної хореографії
Популярність сучасної хореографії
Популярність сучасної хореографії
Популярність сучасної хореографії
Популярність сучасної хореографії
Популярність сучасної хореографії
Популярність сучасної хореографії

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше