Інформація
  • Переглядів: 1133
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-11-2012, 11:42
21-11-2012, 11:42

Виховуємо справжніх патріотів

Категорія: Навігація / Новини

У Чернівецькому військово-спортивному ліцеї-інтернаті Чернівецької міської ради пройшла педагогічна практика для слухачів курсів предмета «Захист Вітчизни», які проводяться Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
Адміністрацією навчального закладу ознайомлено слухачів з історією створення закладу, здобутками та навчально-матеріальною базою, а також зазначено, що у створення військового ліцею брав участь керівник курсів, методист захисту Вітчизни Інституту післядипломної педагогічно освіти Чернівецької області, Коноплянко Ю.Б., підполковник запасу.
Полковник запасу, заступник директора військового ліцею з військово-спортивної підготовки В.М.Шило показав присутнім урок стройової підготовки на тему: «Стройові прийоми та рух без зброї». Розглянуті питання: шикування, повороти на місці та в русі, віддання військового вітання, проходження урочистим маршем, злагодженість підрозділу.
Вчителем вищої категорії ЗОШ №1 В.О.Архіповим, полковником у запасі, проведено урок: «Надзвичайні ситуації воєнного характеру від дії зброї масового ураження та звичайна зброя». Розглянуті питання:
1.Історія створення ядерної зброї.
2.Поняття та бойові властивості зброї.
3.Характеристика вражаючих факторів ядерного вибуху, їх вплив на територію та людей.
4.Особливості вражаючої дії нейтронних боєприпасів.
Урок було проведено з використанням засобів мультимедіа, як ілюстрації у поясненні нового матеріалу, надає можливість узагальнення та систематизації знань, допомагає створити конкретне, наочно-образне уявлення про зміст уроку.
Отже, застосування мультимедійних засобів навчання надає уроку специфічну новизну, яка за своїм змістом і формою викладу має можливість відтворити за короткий час значний за обсягом матеріал; викликати в учнів нові образи; деталізувати нечітко сформовані уявлення; поглибити здобуті знання.
Своїми враження щодо участі команди «Грім» Хотинського району у фінальному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця» поділився методист предмета «Захист Вітчизни» В.І.Юзько.

Виховуємо справжніх патріотів
Виховуємо справжніх патріотів
Виховуємо справжніх патріотів
Виховуємо справжніх патріотів
Виховуємо справжніх патріотів
Виховуємо справжніх патріотів
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше