• Дата: 21-11-2012, 10:48
21-11-2012, 10:48

Гирьовики Кіцманщини знову кращі

Категорія: Навігація / Новини

18 листопада в м.Сторожинець проводився Кубок області з гирьового спорту, в якому взяли участь дві команди з Кіцманщини. Перша збірна команда нашого району, набравши найбільшу кількість очок і не залишивши суперникам надії, здобула перемогу. Другими стали сторожинецькі спортсмени, третіми — м.Чернівці.
Кіцманчани перемогли в 7 вагових категоріях із 10. Зокрема, переможцями Кубка області стали: Авель Палагнюк (60 кг), Петро Ілик (70 кг), Юрій Антонюк (до 90 кг), Власій Вакарюк (більше 90 кг), Уляна Деревенко (до 60 кг), Юлія Гулько (70 кг), Марія Берсан (більше 70 кг). Друге місце посіли Сергій Худояров (70 кг) та Богдан Вольф (75 кг), третє — Петро Мандзюк (80 кг).
Також успішно виступили спортсмени другої команди нашого району, які зайняли друге загальнокомандне місце. Призерами Кубка області по вагових категоріях стали Василь Флорескул (60 кг), Михайло Рошко (75 кг), Іван Цигельник (90 кг), Юрій Лакуста та Юрій Різун (більше 90 кг).
Зараз збірна району готується до участі в Міжнародному турнірі у Львові.