• Дата: 21-11-2012, 08:13
21-11-2012, 08:13

Гирьовики Кіцманщини здобули звання Чемпіонів світу

Категорія: Навігація / Новини

10-12 листопада 2012 року в м.Мілані (Італія) відбувся ювілейний XX Чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому взяли участь представники 24 країн.
До складу збірної команди України увійшли двоє спортсменів із Буковини, жителі Кіцманщини — майстер спорту, тренер-викладач Кіцманської ДЮСШ «Колос» Петро Ілик та вчителька Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Уляна Деревенко. Ці спортсмени вклали вагомий внесок у перемогу збірної команди України. Петро Ілик у ваговій категорій до 70 кг став Чемпіоном світу, як у ривку, так і в поштовху, та в сумі двоборства. Уляна Деревенко у ваговій категорії до 60 кг серед жінок теж здобула звання Чемпіонки світу у ривку, виконала норматив кандидата в майстри спорту.
Команда гирьовиків України на Чемпіонаті світу в Італії виборола перемогу, друге місце посіла молода команда із Литви, на третьому місці — команда із Білорусії.
Паралельно із Чемпіонатом світу в Мілані проходив відкритий Чемпіонат Італії, в якому наші земляки також стали переможцями. На цьому здобутки наших спортсменів не закінчуються, попереду їх чекають чергові міжнародні змагання і, впевнена, численні нагороди.