Інформація
  • Переглядів: 2080
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-11-2012, 13:39
20-11-2012, 13:39

Тиждень безпеки життєдіяльності

Категорія: Навігація / Новини

Упродовж кількох років у Рукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Участь беруть учні 2-11 класів. Учитель основ здоров’я – педагог-організатор Н.В.Тришмак – розробила заходи по навчальному закладі.
Протягом тижня в школі проводилися різноманітні заходи. Розпочався він з лінійки, присвяченої відкриттю даного тижня. Бібліотекар Л.Г.Буйницька організувала виставку «Азбука безпеки» та ознайомила з нею учнів. У конкурсі малюнків «Правила безпеки повсякденного життя» взяли участь учні 2-8 класів. Найактивнішими були учні початківці. Цікаво пройшли години спілкування у 2-А класі (класовод В.Г.Гайсенюк), у 4-Б класі (класовод
Ж.С.Філіпчук), у 6-Б класі (класний керівник Г.В.Голодняк), у 8-А класі (класний керівник Н.В.Тришмак).
Учні 6-7 класів випустили стінгазети на тему «Небезпеки, що нас оточують». У конкурсі на власний вірш на пожежну тематику переможцем стала учениця 8-А класу Сідорова Олена.
Частим гостем навчального закладу є лікар-терапевт В.Т.Патрабой Під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності він провів круглий стіл на тему «Профілактика вірусних захворювань», яка є актуальною повсякчас. А шкільна медсестра О.Г.Настюк провела практичне заняття «Моделювання ситуації та використання алгоритму надання першої медичної допомоги при отруєннях, кишкових інфекціях, пораненнях, укусах та ударах» з учнями старших класів.
Дуже старалися учні початкових класів при написанні диктантів «Дитячі пустощі», «Безпечний відпочинок», «Подвиг». Майже всі написали на достатній та високий рівень. Непогано справились із завданням і учні середньої ланки, тобто 6-8 класи, написавши диктанти «Прогулянка у ліс», «Правила пожежної безпеки» та «Мій друг – дорожній рух».
Найбільше запам’ятається старшокласникам поїздка до пожежної частини
м. Хотина, адже екскурсію провів начальник караулу, старший лейтенант, випускник нашої школи Станішевський Павло Борисович. Він досить цікаво і змістовно розповів учням про пожежні машини та всю техніку, якою оснащена частина, а пожежники наочно показали свої дії під час виклику.
У кінці Тижня безпеки життєдіяльності підбили підсумки і за кращі роботи учні були нагороджені грамотами.

Л.Г. Жовтенька
заступник директора з виховної роботи
Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хотинського району


Тиждень безпеки життєдіяльності
Тиждень безпеки життєдіяльності
Тиждень безпеки життєдіяльності
Тиждень безпеки життєдіяльності
Тиждень безпеки життєдіяльності
Тиждень безпеки життєдіяльності

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше