Інформація
  • Переглядів: 1305
  • Автор: Moderator
  • Дата: 19-11-2012, 14:53
19-11-2012, 14:53

«З Україною в серці»

Категорія: Навігація / Новини

З 14 по 21 листопада 2012 року у Заставнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить тиждень українознавства під назвою «З Україною в серці». Виховання юного покоління на багатих культурних цінностях українського народу, прищеплення дітям любові до рідного краю, відродження звичаїв та традицій – основна мета запланованих заходів.
Цього року минає 75 літ із дня смерті відомого буковинського майстра пензля Миколи Івановича Івасюка і 75 років від дня народження поета-шістдесятника Василя Стуса. У рамках тижня відбувся інтегрований урок «Микола Івасюк та Василь Стус – патріоти, борці за національну ідею». На уроці були присутні методист українознавства Чернівецького обласного ІППО Т.А.Мінченко, поет, журналіст, кореспондент газети «Університет- ський вісник» В.Т.Джуран, творча група вчителів українознавства Застав- нівського району, очолювана методистом українознавства РМК О.Г.Харюк.
На цьому уроці діти ознайомилися з двома відомими постатями, що належали до різних епох, але мали спільну ідею – відроджувати національний дух українського народу. Під керівництвом вчителя української мови та літератури С.Д.Лашти одинадцятикласники декламували поезії В.Стуса, слухали живий голос поета та аналізували його вірші. Разом із учителем українознавства Г.М. Ковальчук старшокласники розповідали про історію створення історичних полотен М.Івасюка «В’їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богун під Берестечком» та описували картини буковинського художника.
Цікаво і змістовно пройшла учнівська конференція «Микола Івасюк – художник, патріот, українознавець». Учні підготували доповіді, в яких розкрили постать земляка як різнобічну особистість, талановитого художника історичного, портретного, батального, побутового та ліричного жанрів. Доповіді учнів супроводжувалися демонстрацією за допомогою мультимедійних засобів репродукцій картин відомого всьому світові талановитого буковинця. Учнівські виступи перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь школярі.
На конференції виступив В.Т.Джуран, який розповів про актуальність проведення таких заходів. Вчитель історії М.М.Орлик ознайомила присутніх з результатами пошукової роботи учнів школи за напрямком «З попелу забуття», продемонструвала стенди та зібрані матеріали на тему: «Микола Івасюк – талановитий земляк».
Після завершення конференції Т.А.Мінченко провела круглий стіл з питань роботи творчої групи, де були вироблені відповідні рекомендації. Зустріч пройшла у творчій, щирій, дружній атмосфері.

«З Україною в серці»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше