• Дата: 19-11-2012, 08:13
19-11-2012, 08:13

Змагання майстрів малої ракетки

Категорія: Навігація / Новини

14-15 листопада 2012 року на спортивній базі Буковинського державного медичного університету проведено особисто-командні змагання ХІ обласної Універсіади з тенісу настільного серед студентів ВНЗ ІІІ-ІУ р.а.
Високий клас продемонстрували спортсмени малої ракетки Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, які у командному заліку вкотре стали чемпіонами Універсіади. Друге призове місце виборола команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, третє – прогресуюча команда Буковинського державного медичного університету.
В особистому заліку серед чоловіків І-ІІ місця посіли тенісисти Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Рубанець Роман та Козар Олександр, третім став студент із ЧНУ ім. Ю.Федьковича В’ячеслав Вацак.
Серед жінок перемогу святкували студентки ЧТЕІ КНТЕУ Людмила Чепіль та Ірина Карп, які вибороли золото та срібло. Бронзовою призеркою змагань стала студентка ЧНУ ім. Ю.Федьковича Аліна Гоян.
Призерів змагань нагороджено кубком та дипломами відповідних ступенів. скачать dle 10.4фильмы бесплатно