Інформація
  • Переглядів: 1969
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-11-2012, 11:14
16-11-2012, 11:14

Відбувся семінар вчителів початкових класів

Категорія: Навігація / Новини

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління,
треба міцно тримати її в руках,
якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.


14 листопада 2012 року в Заставнівській ЗОШ I-III ступенів пройшов семінар вчителів початкових класів на тему «Диференціація – одна із форм інтерактивного навчання молодшого школяра», на якому були присутні вчителі шкіл району на чолі з методистом початкових класів районного методичного кабінету О.І.Сеник.
Відкриття семінару розпочалося з презентації методичної діяльності учителів початкової школи.
У програмі семінару - урок позакласного читання в 4 класі «Людина починається з добра. В.О.Сухомлинський. Добре слово», який провела вчитель вищої категорії О.В.Семенюк, урок-мандрівка з природознавства в 4 класі «Океани Землі», проведений вчителем II категорії С.С.Спісак та тренінгове заняття-практикум «Психолого-педагогічні аспекти формування успішної особистості педагога початкової школи» підготовлений для учасників семінару практичним психологом школи О.В.Чередюк.
На уроці читання О.В.Семенюк, використовуючи різні форми і методи роботи, виховувала в дітей віру в силу добра, прагнення безкорисливо творити добрі справи. На різних етапах уроку вчителька неодноразово поверталася до заповіді Матері Терези «Добро зроблене тобою, завтра ж забудуть. І все ж твори ДОБРО». Особливо цікавими були для учнів мозковий штурм, гра «Мікрофон», складання кругів Венна, робота в групах (метод шести кольорових капелюшків). Із великим захопленням складали четвертокласники «Сонечко добра», вписуючи на промінцях свої добрі вчинки.
На уроці природознавства учні під керівництвом С.С.Спісак здійснили уявну подорож материками та водними просторами Світового океану, прониклися проблемами забруднення навколишнього середовища, утворили свій океан Знань. Впродовж уроку школярі працювали в групах, серед яких були спікери, кореспонденти, екологи, синоптики, бібліотекарі. Кожна група дітей досліджувала, творила, знайомилася з дарами океану. Особливо цікавим для четвертокласників був дитячий репортаж, продемонстрований мультимедійними засобами.
На тренінговому занятті, яке завершувало семінар, під керівництвом практичного психолога школи О.В.Чередюк, вчителі створили образ сучасного педагога, за допомогою різних тестів і вправ змогли глибше розібратися в своїй особистості, навчилися визначати домінуючий профіль, переконалися в тому, що педагог має володіти багатьма рисами та якостями, знати і враховувати психологічні особливості дітей. Від того, як вчитель пристосує свою методику до особливостей школярів, залежить успішність дітей, їхнє ставлення до навчання та емоційний стан.
У заключній частині семінару під керівництвом керівника районного МО вчителів початкових класів був проведений круглий стіл з питань роботи семінару, де були вироблені рекомендацій по темі семінару. Зустріч пройшла в творчій, щирій, дружній атмосфері.

Відбувся семінар вчителів початкових класів
Відбувся семінар вчителів початкових класів
Відбувся семінар вчителів початкових класів
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше