Інформація
  • Переглядів: 1067
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-11-2012, 13:06
15-11-2012, 13:06

Чергова сесія юних депутатів

Категорія: Навігація / Новини

13 листопада 2012 року в сесійній залі Новоселицької районної ради відбулась І сесія Новоселицької районної ради учнівського самоврядування депутатів ІІ скликання.
Юні депутати мали можливість висловити свої думки та підняти проблеми, які турбують учнівську молодь сьогодні. Так, говорять про кадрові зміни у складі Новоселицької районної ради учнівського самоврядування, Олександр Плачинта, голова мандатної служби, наголосив на важливість якісного кадрового забезпечення ради, адже тільки компетентні структурні підрозділи здатні чітко та злагоджено організувати роботи щодо реалізації поставленої радою мети.
Рада проаналізувала результати своєї роботи за минулий навчальний рік. Ангеліна Томулець, заступник голови Новоселицької районної ради учнівського самоврядування ще раз нагадала депутатам про спільні досягнення та перемоги. Проте, зробивши детальний аналіз діяльності ради за минулий рік чітко окреслила завдання кожного структурного підрозділу на поточний рік, наголосила на недоліки та запропонувала шляхи їх усунення.
Окремим питанням сесії було винесене питання затвердження Плану роботи Новоселицької районної ради учнівського самоврядування на 2012/2013 н.р. З даного питання виступила Голова ради – Ірина Катан, яка детально роз’яснила депутатам структуру плану, його розділи та шляхи реалізації. Депутати підтримали реалізацію саме цього плану проголосувавши «за», тим самим затвердивши його.
Важливим питанням сьогодення є співпраця педагогів, дітей та батьків. Депутати ради також не залишаються осторонь цієї проблеми, тому одним із пунктів порядку денного було питання «Про організацію співпраці Новоселицької районної ради учнівського самоврядування із батьківської громадськістю». З даного питання виступили голова ради Ірина Катан, Ольга Ковальова – голова комісії з питань дозвілля та організації масових заходів, Каріна Шумейко – голова комісії з питань загальної, позашкільної освіти та роботи з молодшими школярами. Виступи вирізнялися різносторонністю проблематики, проте всіх їх об’єднували спільні ідеї та бажання працювати пліч-о-пліч із батьківською громадою. Свідченням цього стали пропозиції депутатів, зокрема щодо створення районного батьківського комітету.
Новоселицька районна рада учнівського самоврядування є потужним інструментом вираження дитячих думок та ідей. Проте, діти все ж таки, не можуть обійтися без сторонньої допомоги з боку дорослих. Саме тому на сесії було піднято питання щодо організації діяльності Новоселицької районної ради учнівського самоврядування з питань партнерства та зовнішніх зв’язків. Яна Лунгу – голова комітету з питань партнерства та зовнішніх зв’язків та Аліна Чебан – член комісії з питань дозвілля та організації масових заходів наголошували про необхідність залучення партнерів із зовнішнього оточення закладів освіти, зокрема органів державної влади, громадських організацій та підприємств.
Рада намагається йти в ногу із часом, про це свідчить розгляд питання про створення та організацію діяльності офіційного веб-сайту Новоселицької районної ради учнівського самоврядування. З цього питання до депутатів звернулися Діана Ватаман – голова комітету з питань преси та інформації, Діана Присакар – член правової служби, та Сергій Власов – координатор Новоселицької районної ради учнівського самоврядування. У виступах було наголошено про важливість створення такого ресурсу, оскільки дистанційна віддаленість Учнівських рад закладів освіти та членів районних комітетів суттєво ускладнює діяльність ради, а веб-ресурси допоможуть полегшити роботу та організувати дистанційну співпрацю між всіма структурними підрозділами ради.
Сесія районної ради учнівського самоврядування – це важлива подія для управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Про це свідчить постійна увага до проблем ради з боку начальника управління Діни Романчук, яка й на цей раз була присутня на сесії. Діна Віссаріонівна привітала юних депутатів, закликала до спільних дій у розв’язанні освітянських проблем побажала плідної роботи та пообіцяла підтримку у всіх цікавих починаннях молоді. Підкреслила, що управління освіти готове до співпраці, підтримці ідей та сподівань. Крім того, оголосила про день відкритих дверей управлінні освіти і призначили його на перший вівторок кожного місяця в приймальні управління освіти.
«Тут зібрались найкращі з кращих. Ви – перші засновники такої потужної учнівської організації. Приємно зазначити, що ваші ідеї підтримує місцева влада. Ми, дорослі, пишаємося вашим досягненням та бажаємо успіхів у подальшій праці» – наголосила Діна Віссаріонівна.

Чергова сесія юних депутатів
Чергова сесія юних депутатів
Чергова сесія юних депутатів
Чергова сесія юних депутатів
Чергова сесія юних депутатів
Чергова сесія юних депутатів
Чергова сесія юних депутатів
Чергова сесія юних депутатів
Чергова сесія юних депутатів

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше