Інформація
  • Переглядів: 1915
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-11-2012, 16:08
14-11-2012, 16:08

Курси вчителів предмета «Захист Вітчизни»

Категорія: Навігація / Новини

Сучасний стан освіти вимагає від учителів, що викладають предмет «Захист Вітчизни», інноваційної діяльності, спрямованої на оновлення системи освіти відповідно до потреб та інтересів суспільства та індивідуальних потреб особистості. Вона охоплює процеси особистісної взаємодії, творчої діяльності, діяльності щодо освоєння та застосування педагогічними працівниками освітніх інновацій, а також процес особистісного розвитку – постійне удосконалення властивостей особистості і її здібностей.
Все це спонукає вчителів до постійного вдосконалення професійної підготовки, педагогічної компетентності.
Метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників є вдосконалення їх освітнього рівня та професійної підготовки внаслідок поглиблення, розширення та оновлення загальнонаукових та спеціальних знань та вмінь, а також формування вмінь використання новітніх освітніх та інформаційно-комунікативних технологій.
Для якісного задоволення освітніх потреб слухачів курсів предмета «Захист Вітчизни» Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області співпрацює з викладачами кафедри військової підготовки Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, курсами цивільної оборони, кращими вчителями області, працівниками військкомату, Товариством Сприяння обороні України в Чернівецькій області, силовими структурами.
Протягом курсової підготовки кожен слухач може отримати кваліфіковану допомогу з різноманітних питань в адміністрації, педагогічних працівників Інституту, фахівців Департаменту освіти і науки, молоді і спорту облдержадміністрації, консультативному центрі. Під час проходження курсів слухачі знайомляться з нетрадиційними формами організації військово-патріотичної роботи.

Курси вчителів предмета «Захист Вітчизни»
Курси вчителів предмета «Захист Вітчизни»
Курси вчителів предмета «Захист Вітчизни»
Курси вчителів предмета «Захист Вітчизни»
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше