» » » «У позашкільних навчальних закладах необхідно збільшувати кількість годин гурткової роботи»
Інформація
  • Переглядів: 1333
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-11-2012, 15:32
12-11-2012, 15:32

«У позашкільних навчальних закладах необхідно збільшувати кількість годин гурткової роботи»

Категорія: Навігація / Новини

Ствердив сьогодні, під час щопонеділкової апаратної наради директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер.
Під час розгляду питання «Про організацію навчально-виховного процесу у позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування» Михайло Йозефович заслухав та проаналізував доповіді директорів позашкільних установ обласного підпорядкування.
«Ми повинні розробити фундаментальну стратегію та встановити чіткі позиції щодо розвитку та удосконалення роботи кожного позашкільного закладу.
Найближчим часом працівники моніторингового центру здійснять серйозну та розширену перевірку позашкілля», – зауважив директор Департаменту.
Заслухавши всі доповіді, Михайло Йозефович констатував наступне: «Необхідно збільшувати кількість годин гурткової роботи у всіх позашкільних закладах.
Що стосується обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», то необхідно вжити кардинальних заходів щодо оновлення роботи танцювального колективу «Україночка». Адже, я переконаний, що хореографічний жанр потрібно розвивати.
Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді має систематично займатися дослідженням довкілля, а центру науково-технічної творчості потрібно розширити кількість гуртків на базі закладів освіти та вивчити питання щодо будівництва картодрому».
«Про функціонування багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей з сільської місцевості» звітувала директор багатопрофільного ліцею Марина Семанюк.
Як зазначила Марина Костянтинівна, з початку 2012/2013 навчального року на базі нового навчального закладу – КО ЗОШ – інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» навчаються 64 учні 8-А, 8-Б та 8-В класів. Навчальний процес здійснюють 37 педагогів
На базі ліцею працює експериментальний майданчик, темою якого є: «Психолого-педагогічні засади розвитку обдарованості в умовах багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей з сільської місцевості».
21 Вересня 2012 року підписана угода з Інститутом термоелектрики Національної академії наук та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в особі директора Лук’яна Івановича Анатичука з метою довузівської підготовки учнів ліцею для вступу на кафедру термоелектрики Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича та здійснення наукового керівництва дослідницькою роботою учнів багатопрофільного ліцею. Досягнуто домовленості про проведення відповідних занять з поглибленим вивченням фізики на базі Інституту термоелектрики.
Також, 24 учні з 8-«Б» класу вступили до Малої академії наук, де поглиблено вивчають фізику та математику.
«Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей і в подальшому буде спрямовувати свою діяльність на виконання завдань, поставлених Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації, на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної доктрини розвитку освіти, Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні» та реалізацію державних, регіональних та міських програм у галузі освіти», – запевнила директор ліцею.
Михайло Йозефович ще раз наголосив, що значну увагу необхідно приділяти роботі педагогічних кадрів. Адже у такому закладі повинні викладати найкращі вчителі. Наступне на чому наголосив директор Департаменту – це створення у даному закладі ідеальної спортивної бази: «До втілення даної ідеї мають долучитися всі спортивні школи. Необхідно організувати своєрідну акцію та провести показові змагання на базі багатопрофільного ліцею».
Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту закцентував увагу на тому, що: «У навчальний процес даного закладу потрібно вводити науку. До співпраці необхідно більше залучати університет, адже нам важливо щоб діти відчули дух науки.
Багатопрофільний ліцей – беремо в пріоритетне фінансування. З нового року починаємо капітальний ремонт на 2-му поверсі спального корпусу».
Під час апаратної наради також розглядалися питання: «Про хід здійснення ремонтно-будівельних робіт та звіт про неосвоєні кошти», доповідала начальник відділу економіки та соціального розвитку управління фізичної культури та спорту Фрозіка Петихачна; «Про заклади освіти, на базі яких будуть організовані пункти тестування для проведення ЗНО-2013», доповідала в.о.начальника групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Світлана Прінько.
У ході наради Михайло Бауер звернув увагу присутніх на те, що наближається ІІІ етап учнівських олімпіад та повідомив, що: «Цьогорічний обласний етап учнівських олімпіад повинен пройти набагато краще, ніж минулого року і, звичайно, мають бути кращі результати».
За результатами апаратної наради директор Департаменту дав доручення відповідальним працівника.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше