» » » Тиждень безпеки життєдіяльності в Глибоцькому ліцеї
Інформація
  • Переглядів: 1790
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-11-2012, 08:37
9-11-2012, 08:37

Тиждень безпеки життєдіяльності в Глибоцькому ліцеї

Категорія: Навігація / Новини

Під час тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, що проходить в Глибоцькому ліцеї з 5 до 9 листопада в усіх класах закладу проводяться бесіди, дебати, диспути та інші позакласні заходи, об'єднані загальним лозунгом "Безпека на щодень, на щомить".
Під час їх проведення закріплюються отримані теоретичні знання про небез¬пеку, що трапляється, або може виникнути на відповідній території, про її причини, наслідки для людей і навколишнього середовища та відпрацьовуються практичні дії з особистої безпеки і захисту учнів під час надзвичайних ситуацій.
8 листопада до учнів 1-6 класів завітали в гості працівники служби МНС України. В ході заходу фахівці МНС нагадали школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернули на безпечне поводження з вогнем під час відпочинку. Крім того, учням було продемонстровано засоби для ліквідації наслідків нещасних випадків і пожеж, якими укомплектований пожежний автомобіль. Працівники служби, на прохання дітей, показали, як застосовують їх в тій чи іншій ситуації. Побачене викликало в учнів справжню зацікавленість, школярі з великим інтересом розповідали свої історії та відповідали на питання стосовно пожежної безпеки.
Тиждень безпеки життєдіяльності продовжується. Серед запланованих заходів попереду диктанти на протипожежну тематику, виставка малюнків «Пожежна грамота», перегляд відеофільмів та багато цікавого. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

Тиждень безпеки життєдіяльності в Глибоцькому ліцеї
Тиждень безпеки життєдіяльності в Глибоцькому ліцеї
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (10)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше