» » » «Професійно-технічні навчальні заклади мають бути конкурентними»
Інформація
  • Переглядів: 1487
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-11-2012, 09:32
6-11-2012, 09:32

«Професійно-технічні навчальні заклади мають бути конкурентними»

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Зазначила сьогодні заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА Любов Тарангул, під час наради з директорами професійно-технічних начальних закладів на тему: Впровадження Державного стандарту професійно-технічної освіти у професійно-технічних навчальних закладах при підготовці водіїв автотранспортних засобів категорій «В», «С1», «С».
Нарада проходила на базі Чернівецького професійного машинобудівного ліцею. У заході також взяли участь: О.М.Пономаренко,начальник відділу фахової освіти і ліцензування та атестації департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; Б.В.Куцак, в.о. директора Ченівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти; Я.Н.Гунько, спеціаліст І категорії по ВРЕР для обслуговування м. Чернівці при УДАІ УМВС в Ченівецькій області; Л.В.Маркуляк, методист Чернівецького обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти.
«Професійно-технічна освіта має бути на крок вперед, тому актуальним є запровадження нових державних стандартів для якісної підготовки водіїв автотранспортних засобів. Ми повинні миттєво реагувати на потреби ринку праці, готуючи фахівців необхідних категорій краще ніж приватні комерційні структури. Освітні послуги, які надають ваші заклади повинні бути дуже конкурентними. Для нас надзвичайно важливо, щоб професійно-технічна освіта була якісною». – зазначила Любов Миколаївна.
Олена Пономаренко ознайомила всіх присутніх з основними положеннями нових державних стандартів та звернула увагу директорів на проходження працівниками професійно-технічних навчальних закладів курсів, що надаватимуть право працювати за цими стандартами. Нові державні стандарти передбачають насамперед якісну підготовку водіїв.

«Професійно-технічні навчальні заклади мають бути конкурентними»
«Професійно-технічні навчальні заклади мають бути конкурентними»
«Професійно-технічні навчальні заклади мають бути конкурентними»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше