» » » Відкриті міжнародні змагання зі спортивного туризму „ХІ Буковинські екстремальні ігри – 2012”
Інформація
  • Переглядів: 1435
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-11-2012, 14:09
5-11-2012, 14:09

Відкриті міжнародні змагання зі спортивного туризму „ХІ Буковинські екстремальні ігри – 2012”

Категорія: Навігація / Новини

2-4 листопада 2012 року в районі міського пляжу міста Чернівців „Гідропарк” відбулися відкриті міжнародні змагання зі спортивного туризму «ХІ Буковинські екстремальні ігри - 2012». На змагання прибуло 13 команд з Сторожинецького, Глибоцького, Новоселицького районів, турклуб «Пілігрим», ОЦТКЕУМ та Чернівецького ЦДЮТ.
Головним суддею змагань був президент федерації спортивного туризму Чернівецької області, суддя національної категорії Скрипник В.В.
Змагання проводилися на видових дистанціях: велосипедного, пішохідного, спелеологічного, гірського туризму та спортивного орієнтування. Спортивна програма змагань була в форматі гонки з контрольним часом 3 та 6 годин. Учасники долали дистанцію у послідовності взяття етапів, що складались з: розпалювання багаття, в’язання вузлів, кидання рятувального кінця, фігурного водіння велосипеду, орієнтування в заданому напрямку, транспортування умовно потерпілого в коконі, переправи по колоді, велотріалу, елементів спелеологічного сходження (проходження Чернівецького тунелю-метро), жердин, руху маятником, долікарської допомоги та багатьох інших етапів спортивного туризму.
Загальна довжина дистанції складала близько 10 км. Учасники змагань мали змогу вибирати для себе певні етапи, які відповідали їхньому рівню підготовки і кваліфікувалися від І до IV класу. Перешкоди були розкидані у різних частинах Припрутьської частини міста. На дистанції І-ІІ класу заявилось 6 команд, на ІІІ-ІV клас – 7 команд.
Команду ОЦТКЕУМ представляли гуртківці центру: Євген Фештрига, Валентин Мангер, Вілен Погосян та Даніел Лукенюк, під керівництвом методиста ОЦТКЕУМ А.В.Кіс.
Окремо, у складі збірних команд приймали участь керівники гуртків ОЦТКЕУМ: А.В.Федорюк, А.В.Кіс, К.О.Костюк, О.М.Токарюк. Всі учасники змагань проявили на дистанції неабияку фізичну витривалість та високий рівень спортивної майстерності при організації таких етапів як спуск умовно потерпілого із супроводжуючим, самовилаз із застосування технічного прийому „груди-нога”, „нога-нога” .
В загальному заліку на дистанції І-ІІ класу перемогу здобули: І місце – турклуб „Пілігрим”, ІІ місце – команда „Драйв” Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості, ІІІ місце – команда „Садигура”.
На дистанції ІІІ-ІV класу безсумнівними лідерами й переможцями змагань стала команда „Трек” Сторожинецького ЦДЮТ у складі Кіса Олега, Гаврилюка Сергія, Побежана Дмитра та керівника гуртків ОЦТКЕУМ Федорюка Андрія. Участь педагогів у таких змаганнях є хорошим прикладом для своїх вихованців. Призерами цієї дистанції також стали команди „Профмонтаж” м.Чернівців та вихованців Новоселицького району.
У забезпеченні об’єктивного, неупередженого, кваліфікованого суддівства брали участь працівники ОЦТКЕУМ: Доманчук Н.О., Кілінський О.І., Майданський В.Л., Сінгаєвський В.М., Козлов І.Є. та Меленко В.В.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Федерації спортивного туризму в Чернівецькій області та цінними призами.

Відкриті міжнародні змагання зі спортивного туризму  „ХІ Буковинські екстремальні ігри – 2012”

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше