» » » Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»
Інформація
  • Переглядів: 1658
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-11-2012, 11:35
4-11-2012, 11:35

Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»

Категорія: Навігація / Новини

3 листопада в концертній залі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося урочисте закриття фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька».
Протягом двох конкурсних днів мешканці буковинського краю спостерігали справжній золотий зорепад, в якому кожна зірка була неповторна, яскрава та чарівна. Кожна з цих зірочок залишила частинку світла і тепла в серцях та душах своїх прихильників.
Для нагородження грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації за участь в обласному фестивалі-конкурсі «Буковинська зіронька» запросили на сцену членів журі: Наталію Коцур, начальника відділу у справах у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради та Оксану Первову-Рошку, композитора, аранжувальника, директора студії звукозапису «Марс».
Для нагородження дипломами ІІІ ступеня запросили Юрія Марчака, директора Чернівецького обласного академічного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської та Галину Пупченко, керівника народного художнього колективу гуртка класичного танцю «Арабеск» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».
Для нагородження дипломами ІІ ступеня Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації запросили Петра Старовойта, завідувача НМЦ виховної роботи ІППО ЧО й Христину Охітву, заслужену артистку України, солістку ансамблю пісні і танцю збройних сил України.
Диплом І ступеня Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та титул володарки Гран-прі фестивалю-конкурсу отримала Ілащук Анастасія, вихованка міського палацу дітей та юнацтва м.Чернівці. Нагороди вручила Емілія Бабин, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту, яка від імені директора Департаменту Михайла Бауера, щиро привітала всіх прихильників дитячої творчості, побажала не зупинятися на досягненому, нових перемог, високих злетів і впевнено крокувати до своєї мети. Також закцентувала увагу на тому, що прерогативою Департаменту є в першу чергу розвиток юної мистецької еліти Буковини. Зауважила, що саме за сприянням Михайла Йозефовича зібрано пакет документів на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України з клопотанням надати Обласному конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Буковинська зіронька» статусу Всеукраїнський.
Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»Зоряний час для учасників обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (12)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше