» » » Нерозривний зв’язок дошкільної та початкової освіти
Інформація
  • Переглядів: 1314
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-11-2012, 11:37
1-11-2012, 11:37

Нерозривний зв’язок дошкільної та початкової освіти

Категорія: Навігація / Новини

31 жовтня відбувся психолого-педагогічний семінар з проблеми «Забезпечення наступності у роботі дошкільної та початкової ланок освіти в умовах переходу на новий зміст Державного стандарту початкової школи», в якому взяли участь вихователі ДНЗ «Сонечко», вчителі 1-х класів та майбутніх 1-х класів.
Про необхідність забезпечення нерозривного зв’язку дошкільної та початкової освіти в умовах переходу на новий зміст Державного стандарту початкової школи розповіла Н.О.Побережна, заступник директора з початкових класів.
В.Г.Букатар, завідуюча дитячою установою «Сонечко» зупинилася на питанні підготовки дошкільнят старшої групи до навчання у школі та наступності в роботі ДНЗ, школи і сім`ї.
З глибоким аналізом вивчення рівня готовності дошкільнят до навчання у школі виступили соціальний педагог ДНЗ С.С.Горпиняк, а з аналізом рівня адаптації учнів 1-х класів до навчання в основній школі познайомила всіх О.В.Стрільчук, психолог школи.
Акцентувала увагу на типових мовленнєвих вадах у дітей 6-річного віку та організації логопедичної корекції Л.П.Стругарь, логопед школи.
На основі почутого та взаємовідвіданих занять та уроків відбулися дебати, у завершення яких директор школи Ю.Д.Блисенко наголосив на загостренні наступності між всіма ланками освіти для забезпечення навчання і виховання успішної, компетентної людини та звернув увагу на необхідність створення умов для якісного здійснення фізичного виховання дітей.
Всі учасники консиліуму одноголосно прийшли до рішення: «З метою підвищення професійної майстерності педагогів, вихователів, установленню їх співробітництва, визначенню єдиних підходів до навчання і виховання, вибору оптимальних засобів щодо формування компетентності майбутніх першокласників та їх адаптації до навчання у школі продовжити практику взаємовідвідування занять та уроків, проведення спільних різноманітних методичних форм роботи та педрад».
Нерозривний зв’язок дошкільної та початкової освітиНерозривний зв’язок дошкільної та початкової освітиНерозривний зв’язок дошкільної та початкової освітискачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше