Інформація
  • Переглядів: 1342
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-11-2012, 10:22
1-11-2012, 10:22

Відкриття нових імен

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 1 листопада, у приміщені Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося відкриття обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька», який триватиме до 3 листопада. За умовами конкурсу, діти віком від 9 до 17 років повинні продемонструвати свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє читання.
У відкритті взяла участь Любов Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА, яка щиро привітала всіх присутніх із відкриттям конкурсу і наголосила, що у конкурсі «Буковинська зіронька» беруть участь найобдарованіша, найталановитіша, найкраща юна еліта краю. Вже 13 років поспіль фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька» крокує буковинським краєм і щороку запалює на творчому небосхилі нові яскраві талановиті зірочки.
Любов Миколаївна з акцентувала увагу на меті фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька»: «Пошук нових талантів, відкриття нових імен, і звичайно, ця важлива справа потребує професіоналізму, любові до дітей, любові до мистецтва».
Члени поважного журі обласного конкурсу «Буковинська зіронька»: начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту Емілія Бабин, начальник відділу у справах у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради Наталія Коцур, завідувач НМЦ виховної роботи ІППО ЧО Петро Старовойт, директор Чернівецького обласного академічного музично-драматичного театру імені О. Кобилянської Юрій Марчак, заслужена артистка України, солістка ансамблю пісні і танцю збройних сил України Христина Охітва, композитор, аранжувальник, директор студії звукозапису «Марс» Оксана Первова-Рошка, керівник народного художнього колективу гуртка класичного танцю «Арабеск» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»
У конкурсі бере участь 41 переможець районних та міських етапів конкурсу.
Розпочалася конкурсна програма у номінації «Хореографія». Тож побажаймо кожному впевненості, успіхів, перемог!!!
Відкриття нових іменВідкриття нових іменВідкриття нових іменВідкриття нових іменВідкриття нових іменВідкриття нових іменскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше