» » » Вісті з Кельменецького дитячо-юнацького центру
Інформація
  • Переглядів: 2848
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-10-2012, 14:35
31-10-2012, 14:35

Вісті з Кельменецького дитячо-юнацького центру

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

17 жовтня 2012 року гуртківці Кельменецького районного дитячо-юнацького центру взяли активну участь у відкритті районної дитячо-юнацької спортивної школи після капітального ремонту. Вихованці театрального гуртка «Феєрія» та учасники агітбригади «Автограй-Буковина» звернулися з вітальними словами до поважних гостей, юних спортсменів та тренерів, які брали участь в урочистостях. Святкова атмосфера, радісний настрій, схвильовані дитячі виступи, блиск золотих та срібних медалей говорили про вагомість даного заходу. Поважні гості подарували дітям не тільки капітально відремонтовану споруду та спортивне оснащення, а й гарну перспективу на розвиток дитячого спорту на Кельменеччині.
З 10 2012 по 25 жовтня 2012 у дитячо-юнацькому центрі проводились районні етапи конкурсів «Спорт – це модно», «Космічні фантазії», «Мирний космос». Школярі району представили цікаві, оригінальні полотна художніх робіт, вироби декоративно-прикладного мистецтва та технічної творчості. Районне журі працювало над відбором наукових робіт для участі в обласному етапі конкурсу «Мирний космос».
19 жовтня 2012 р. Кельменецьким районним дитячо-юнацьким центром проведено районний відбірковий конкурс «Буковинська зіронька». Керівники та педагоги освітніх закладів сіл Бузовиця, Перківці, Бурдюг, Дністрівка та смт. Кельменці відповідально та творчо підійшли до підготовки учасниць.
25 жовтня 2012 р. на базі Кельменецького ДЮЦ відбувся щорічний традиційний профорієнтаційний конкурс команд КВН «Вчимось, працюємо – майбутнє своє будуємо!». Це спільний проект ДЮЦ та служби зайнятості населення . У конкурсі приймали участь команди освітніх закладів сіл Бузовиця (команда «Сполох»), Нелипівці (команда «Профі»), Бабино (команда «Дзвін») та дитячо-юнацького центру (команда «Дипломати»). Учасники продемонстрували свою ерудицію, уміння, майстерність, винахідливість, оригінальність у таких конкурсах: «Візитка», «Розминка», «Перегони», «Чорний ящик», «Конкурс капітанів», «Реклама професії». Журі конкурсу відзначило високий рівень підготовки команд, їх майстерність, здатність нестандартно мислити та знаходити вихід із екстремальних ситуацій. За підсумками гри усім командам було вручено грамоти та призи.


Вісті з Кельменецького  дитячо-юнацького центру
Вісті з Кельменецького  дитячо-юнацького центру
Вісті з Кельменецького  дитячо-юнацького центру
Вісті з Кельменецького  дитячо-юнацького центру
Вісті з Кельменецького  дитячо-юнацького центру
Вісті з Кельменецького  дитячо-юнацького центру
Вісті з Кельменецького  дитячо-юнацького центру

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше