Інформація
  • Переглядів: 1986
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-10-2012, 14:25
31-10-2012, 14:25

Допризовна підготовка

Категорія: Навігація / Новини

31 жовтня 2012 року у приміщенні Чернівецького міського комісаріату відбулося інструктивно-методичне заняття з викладачами предмета «Захист Вітчизни» професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації обласного підпорядкування.
Планом занять передбачалося узгодження спільних заходів щодо проведення приписки громадян України 1996 року народження до призовної дільниці Чернівецького міського комісаріату, проведення місячника оборонно-масової роботи з нагоди 21-ї річниці Збройних сил України та використання військового навчального майна в навчальних закладах.
У вітальному слові до учасників заняття звернувся військовий комісар підполковник Ю.В'юн, який зазначив, що підготовка молоді до захисту держави є і буде пріоритетним напрямком роботи військового комісаріату.
За сумлінне виконання завдань по підготовці молоді до військової служби та належну взаємодію з військовим комісаріатом підполковник Ю.В'юн нагородив грамотою Зенкіна Миколу Олексійовича, викладача предмета «Захист Вітчизни» Чернівецького професійного машинобудівного ліцею, Вацика Михайло Григоровича, викладача предмета «Захист Вітчизни» Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, Головатого Павла Васильовича, викладача предмета «Захист Вітчизни» вищого професійного художнього училища №5 та побажав плідної праці у справі виховання майбутніх захисників Вітчизни.
Методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Коноплянко Ю.Б. акцентував увагу викладачів на роль та місце військово-патріотичного виховання у виховному процесі, наголосив, що головною метою виховання майбутнього захисника Вітчизни повинно стати формування його як громадянина, патріота своєї держави, який на основі набуття соціального, військового досвіду на заняттях з предмета «Захист Вітчизни», фізичного удосконалення, успадкування духовних надбань українського народу буде здатний відстояти національні інтереси України.


Допризовна підготовка
Допризовна підготовка
Допризовна підготовка
Допризовна підготовка
Допризовна підготовка
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше