• Дата: 30-10-2012, 06:51
30-10-2012, 06:51

Чернівчанин через 26 років знову на п’єдесталі дорослого Чемпіонату України

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Вперше за часів Незалежності представник Буковини став призером дорослого Чемпіонату України – на п’єдестал пошани піднявся чернівчанин Олександр Тесленко.
ХХІ Чемпіонат України з боксу, який завершився у Донецьку, став для Буковини історичним. Адже чернівчанин Олександр Тесленко дійшов до фіналу в категорії до 91 кг і, таким чином, вперше після понад 25-річної перерви «засвітив» Чернівецьку область на призовому п’єдесталі дорослого Чемпіонату України з боксу. У вирішальному поєдинку Сашко поступився Денису Пояцика з Полтавщини.
Тесленко є вихованцем тренера ДЮСШ №1 Геннадія Соловйова, але має в активі і роботу в столичному ЦСКА під керівництвом колишнього наставника братів Кличків – Володимира Золотарьова. У 2009 р. на домашньому молодіжному Чемпіонаті України він став бронзовим призером. Олександр входить до експериментального складу олімпійської збірної України, яку готують з прицілом на Ігри-2016.
Чемпіон України серед молоді 2009 р. Станіслав Дєдов зупинився за крок до п’єдесталу, поступившись у чвертьфіналі Володимиру Кацуку з Дніпропетровщини.