Інформація
  • Переглядів: 1208
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-10-2012, 13:52
29-10-2012, 13:52

Відкрито навчальний корпус Кулішівського НВК

Категорія: Навігація / Новини

26 жовтня голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв взяв участь в урочистому відкритті після реконструкції нового корпусу Кулішівського навчально-виховного комплексу на Сокирянщині.
На урочистості також були запрошені: В.В.Козак- голова Сокирянської РДА, депутат обласної ради А.О.Семенюк, П.П. Бескупський- заступник голови РДА, Л.І.Степаненко- керівник апарату РДА, Г.І. Рябко- начальник відділу освіти,А.В. Полонка – голова РК профспілки працівників освіти, Г.І.Харабара - сільський голова, С.О.Галушко- директор ТОВ «Лев-2010», Отець Нестор - благочинний Сокирянського благочиння, учні, батьки, односельчани.
Як пересвідчився керівник крайової виконавчої влади, у закладі створено належні умови для навчання та виховання дітей: проведено внутрішні ремонтні роботи, споруджено систему водопостачання та каналізаційну систему, замінено підлогу, облаштовано огорожу території, встановлено систему внутрішнього електроопалення та проведено благоустрій території.
Кошторисна вартість реконструкції об'єкту склала понад 298,6 тис. гривень.
Нині в навчальному закладі навчається 66 учнів та виховується 32 дітей дошкільного віку.
Хлібом- сіллю діти зустріли почесних гостей.
Свято відкрила директор НВК О.Ф. Поченчук і подякувала за розуміння і турботу представників влади про підростаюче покоління. Адже молодші школярі НВК навчалися в старому аварійному приміщенні. Віднині учні закладу навчатимуться у гарному оновленому корпусі, де створено оптимальні умови для навчання і виховання. Для закладу закуплено нові парти, меблі.
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв привітав мешканців села Кулішівка із можливістю виховувати підростаюче покоління у висококласних умовах.
Михайло Папієв поспілкувався з дітьми, вчителями та вихователями. Відтепер у Кулішівці, як відзначила директор навчально-виховного комплексу Ольга Поченчук, стовідсотково охоплено дітей дошкільною освітою.
Глава облдержадміністрації оглянув реконструйоване приміщення, де розмістили 1-6 класи, ігрову кімнату та залишився задоволеним умовами для перебування дітей.
Вітаючи присутніх з подією, голова райдержадміністрації Василь Козак подякував всім, хто працював над реконструкцією приміщення: сільському голові, освітянам, будівельникам та висловив сподівання, що школярі та сільська малеча будуть цінувати та дорожити тим, що отримали і, у свою чергу, зростатимуть здоровими і щасливими та гарно вчитимуться.

Відкрито навчальний корпус Кулішівського НВК
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше