» » » У рамках проекту «Кадр за кадром до здорового майбутнього» оголошено конкурс
Інформація
  • Переглядів: 1019
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-10-2012, 13:00
29-10-2012, 13:00

У рамках проекту «Кадр за кадром до здорового майбутнього» оголошено конкурс

Категорія: Навігація / Новини

26 жовтня 2012 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулася робоча зустріч тренерів-фасилітаторів, експертів та організаторів міжнародного проекту «Кадр за кадром до здорового майбутнього». Просвітницько-профілактичний інноваційний проект психологічної служби системи освіти області «Кадр за кадром до здорового майбутнього» розпочав свою роботу у вересні 2012 року, за ініціативи Мережі міждержавних установ та громадських організацій з первинної профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу у Чернівецькій області, яка створена 13.12.2010 під егідою Чернівецької обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), інноваційний. Проект реалізовують 3 партнерські установи: Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, а саме науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи, Чернівецький міський благодійний фонд «Нова сім'я» і Чернівецька обласна громадська організація «Педагогічне товариство практичних психологів і соціальних педагогів» за офіційної підтримки начальника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.
Наразі триває другий етап проекту – супервізійна підтримка діяльності творчих учнівських майстерень, які створено на базі 8 навчальних закладів області: Старововчинецької ЗОШ Глибоцького, Бобівецької ЗОШ Сторожинецького та Сторожинецької школи-інтернату, Реваківської ЗОШ Кіцманського районів та ЗОШ №41, ЗОШ №8, ЗОШ №3, багатопрофільного ліцею №4 м. Чернівців.
На робочій зустрічі була присутня Філіпова Зоя, представник Київського офісу Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Основним повідомленням, яке обговорювалося учасниками проекту на робочій зустрічі стало Положення про проведення конкурсу анімаційних роликів з використанням техніки Stop-motion. Переможців конкурсу учнівських відеороликів будуть визначати учні 4-8 класів шкіл вищевказаних районів методом анонімного анкетування після перегляду готових робіт 26-29 листопада та члени журі конкурсу, до складу якого увійшли:
• Ольга Короленко, експерт з фокусної профілактики Німецького товариства технічної підтримки GIZ
• С.І.Прінько, в.о. начальника групи моніторингу системи освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
• Т.С.Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області
• Т.М.Бережна, президент Благодійного фонду “Нова сім'я”
• Д.Д.Романовська, Голова правління ГО «Педагогічне товариство практичних психологів і соціальних педагогів»
• А.Д.Загарія, лікар-фтизіатр обласного протитуберкульозного диспансеру
• Ліпатова ТП,президент ЧМБФ “Життя заради життя”,
• Л.В.Чобан, директор Чернівецького міського ЦСССДМ
• Ю.М.,Лесюк головний лікар Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, координатор з АКСМ- стратегії
Розробники Положення про конкурс, який відбувається виключно в рамках та для учасників проекту: Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Г.І.Білянін), керівник проекту - представник МБФ «Нова сім’я» Шкрета – А.О.Шварцман та координатор реалізації, експерт проекту – завідувач науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Д.Д.Романовська ознайомили учасників з основними етапами та умовами проведення конкурсу. Термін подачі анімаційних просвітницько-профілактичних відеороликів учніасників учнівських арт-майстерень – до 16.11.2012р.
Положення про конкурс додається: polozhennya-pro-konkurs.doc [ b] (cкачувань: 20)

У рамках проекту «Кадр за кадром до здорового майбутнього» оголошено конкурс
У рамках проекту «Кадр за кадром до здорового майбутнього» оголошено конкурс
У рамках проекту «Кадр за кадром до здорового майбутнього» оголошено конкурс

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (55)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше