• Дата: 24-10-2012, 10:59
24-10-2012, 10:59

Змагання кросменів

Категорія: Навігація / Новини

17 жовтня 2012 року у парку ім. Ю.Федьковича проведено змагання з легкоатлетичного кросу ХІ обласної Універсіади серед студентів ВНЗ ІІІ-ІУ р.а., Чемпіонату області з видів спорту серед студентської молоді ВНЗ І-ІІ р.а. та Х обласних Спортивних ігор учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів.
На дистанції 1000 м. в особистій першості серед жінок ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. перше місце виборола студентка Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Шуляк Людмила. Друге і третє місця здобули Будько Ілона (Буковинський державний фінансово-економічний університет) та Гейко Тетяна (Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича).
На дистанції 1500 м. серед чоловіків призерами змагань стали студенти ЧНУ ім. Ю.Федьковича (Сосновський Олександр – І м., Мартинюк Ігор – ІІ м., Бота Іван – ІІІ м.).
У загальнокомандному заліку чемпіонами стали студенти Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Друге і третє місця зайняли команди Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Буковинського державного фінансового економічного університету.
У загальнокомандному заліку переможцями серед юнаків ВНЗ І-ІІ р.а. стали:
І місце - Кіцманський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету;
ІІ місце - педагогічний коледж;
ІІІ місце – транспортний коледж.
Чемпіонами серед дівчат стали студенти Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету. Друге і третє місця зайняли студентки педагогічного коледжу та Чернівецького державного комерційного технікуму.
У змаганнях Х обласних Спортивних ігор з кросу серед юнаків професійно-технічних навчальних закладів І місце виборола команда будівельного професійного ліцею. Друге і третє місця здобули команди професійного ліцею залізничного транспорту та машинобудівного професійного ліцею.
Призові місця серед дівчат розподілились наступним чином:
І місце – вище професійне училище № 3;
ІІ місце – професійно-технічне училище № 8;
ІІІ місце – професійний ліцей сфери послуг.
В особистій першості на дистанції 500 м. чемпіонкою змагань серед дівчат стала Костюк Анастасія (професійний ліцей залізничного транспорту), на дистанції 1000 м. серед юнаків – Букатар Микола (професійно-технічне училище № 8).
Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами відповідних ступенів Чернівецького обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.скачать dle 10.4фильмы бесплатно