» » » Впровадження ідей В.О.Сухомлинського в умовах діяльності дошкільного навчального закладу
Інформація
  • Переглядів: 2500
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-10-2012, 08:32
24-10-2012, 08:32

Впровадження ідей В.О.Сухомлинського в умовах діяльності дошкільного навчального закладу

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області

17-18 жовтня 2012 року у Кіровоградській області був організований Всеукраїнський науково-практичний семінар з проблеми «Гуманістична педагогіка В.О. Сухомлинського у реалізації цілісного підходу до формування особистості дошкільника».
У роботі семінару взяли участь завідувач та методист сектору науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту О.П.Долинна і О.В.Низковська; завідувач кафедри теорії і методики дошкільної освіти Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор А.М.Богуш та інші науковці; методисти, які ведуть питання дошкільної освіти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти; завідувачі дошкільних навчальних закладів, представники видавництв фахових газет та журналів.
Учасники семінару мали змогу відвідати Павлиську ЗШ І-ІІ ступенів, в якій жив і працював великий педагог; насититися тою життєдайною енергією, яка і сьогодні б’є невичерпним джерелом, адже традиції гуманної педагогіки В.Сухомлинського активно підтримуються педагогами краю. Присутні побували в Онуфріївському дошкільному навчальному закладі Кіровоградської області, де був представлений практичний кінцевий результат спільної проектної діяльності педагогів та вихованців «Від насінинки до рослинки».
Пленарне засідання семінару проходило на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної освіти, під час якого науковці та практики висловлювали своє бачення впровадження ідей видатного педагога, ділилися досвідом роботи. Матеріали виступів будуть надруковані у фаховій періодиці, зокрема у журналі «Дошкільне виховання» та газеті «Дитячий садок». Практичні надбання педагогів –дошкільників Кіровоградщини розкриті у навчально-методичних посібниках видавництва Кіровоградського обласного інституту післядипломної освіти Н.В.Тарапаки «Педагогічні погляди В.О. Сухомлинського на проблему емоційно-естетичного розвитку дітей перед шкільного віку» та «Різнокольоровий світ творчості» (з досвіду роботи вихователя ДНЗ № 73 м. Кіровограда С.Котляренко). З цими посібниками можна ознайомитися в Інституті післядипломної освіти нашої області у НМЦ безперервної педагогічної освіти.
Всеукраїнський науково-практичний семінар став ще одним підтвердженням значимості прогресивних ідей В.О.Сухомлинського у вихованні дітей дошкільного віку та необхідності подальшого впровадження гуманної педагогіки видатного педагога у практику роботи дошкільних закладів.

Впровадження ідей В.О.Сухомлинського  в умовах діяльності дошкільного навчального закладу
Впровадження ідей В.О.Сухомлинського  в умовах діяльності дошкільного навчального закладу
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше