Інформація
  • Переглядів: 1382
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-10-2012, 13:28
23-10-2012, 13:28

Міжнародний Польсько-Український проект

Категорія: Навігація / Новини

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту, Інститутом післядипломної педагогічної освіти зініційована участь вчителів Чернівецької області в Міжнародному Польсько-Українському проекті „Ініціативна молодь – регіональна система підготовки тренерів з підприємництва для української системи освіти”. Даний проект відбувається в рамках проекту «Польська допомога розвитку 2012” за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща, громадської організації «Громадський Центр «Ділові ініціативи» (м. Івано-Франківськ) в партнерстві з Фондом Розвитку Місцевої Демократії Малопольським Інститутом Територіального Самоврядування і Адміністрації (м. Краків, Польща).
Проект спрямований на розробку та реалізацію ефективної методології навчання молоді підприємництву та підготовку фахових українських викладачів – тренерів з підприємництва. Учасниками проекту є вчителі загальноосвітніх шкіл, працівники неурядових організацій та державних установ і органів самоврядування, які займаються молодіжними проблемами в сільських територіях та малих містах з Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. Нашу область в даному проекті представляють молоді педагоги Тетяна Галіцька – вчитель економіки та географії Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст. і Тарас Савчук– вчитель економіки та географії Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №1.
В рамках проекту для підготовки українських тренерів проведені три 3-денні навчальні Тренінги для учасників (1 сесія з теми «Людина» – 23-25 серпня у м. Львів; 2 сесія з теми «Ідея» – 13-15 вересня в м.Яремча; 3 сесія з теми «Фірма» – 27-29 вересня в м. Івано-Франківськ) та навчальна поїздка-стажування до м. Кракова (Польща) в період з 15 по 19 жовтня 2012 року.
Метою стажування було ознайомлення з практикою проведення навчання з підприємництва в освітніх закладах в Польщі: Малопольський Центр вдосконалення вчителів (Презентація діяльності проекту «DiAMEnT» – робота з обдарованою молоддю), Вища державна професійна школа в м. Тарнов, гімназія № 5 у м. Краків, II Загальноосвітній ліцей ім. К.К.Бачинського та Спеціальний Шкільний Виховний Центр у м. Хшанов (презентація діяльності зі сфери навчання підприємництва серед молоді, спостереження за заняттями), Академічний інкубатор Підприємництва (презентація реалізації підтримки із започаткування власного бізнесу для студентів).
На даний момент проект ще триває, протягом листопада в українських школах будуть проводитись пілотні уроки для учнів по темах навчальних сесій, а в грудні відбудеться завершальна конференція із врученням сертифікатів тренерам з підприємництва.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше