• Дата: 23-10-2012, 09:04
23-10-2012, 09:04

Підсумки обласних змагань з волейболу серед дівчат

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

20-21 жовтня 2012 року в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись обласні змагання з волейболу серед ДЮСШ системи освіти серед команд дівчат 1999-2000 (2001) років народження. В цих змаганнях взяли участь збірні команди: Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Герцаївської, Глибоцької, Вижницької, Заставнівської, Путильської, Романковецької, Сторожинецької, Новоселицької ДЮСШ та ДЮСШ № 4 м.Чернівці. Загальна кількість учасниць - 105 спортсменок.
Змагання проходили в трьох підгрупах. Переможцями першої підгрупи, в якій грали представниці Чернівецької обласної ДЮСШ, ДЮСШ № 4 м. Чернівці, Вижницької та Герцаївської ДЮСШ, стали юні волейболістки Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи. В другій підгрупі боротьба за вихід у фінал тривала між Путильською, Новоселицькою та Глибоцькою ДЮСШ. Сильнішими стали учениці Глибоцької ДЮСШ. І в третій підгрупі перемогли вихованки Заставнівської ДЮСШ, яки переграли своїх ровесниць з Сторожинецької та Романковецької ДЮСШ.
За І-ІІІ місця у фіналі зустрілися збірні команди Чернівецької обласної ДЮСШ, Глибоцької та Заставнівської ДЮСШ.
Високий рівень технічної, тактичної та фізичної підготовленості показали юні волейболістки Чернівецької обласної ДЮСШ (тренер команди Накоскіна Людмила Іванівна), які і стали переможцями змагань. На другому місці спортсменки Глибоцької ДЮСШ та третє місце посіли представниці Заставнівської дитячо-юнацької спортивної школи.
Переможців та призерів змагань вітали директор Чернівецької обласної ДЮСШ Віталій Володимирович Литвинчук та методист ЧОДЮСШ Наталія Іванівна Удовенко. Команди і спортсменки були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА та Чернівецької обласної ДЮСШ.