» » » Відбулася щотижнева апаратна нарада Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
Інформація
  • Переглядів: 1517
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-10-2012, 15:15
22-10-2012, 15:15

Відбулася щотижнева апаратна нарада Департаменту освіти і науки, молоді та спорту

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 22 жовтня 2012 року, за участі заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Любов Тарангул, відбулася що понеділкова апаратна нарада.
Любов Миколаївна вкотре наголосила на важливості питаннях початку опалювального сезону та підготовки до осінньо-зимового періоду.
«Ми повинні дбати про здоров’я як дітей, так і працівників системи освіти краю. Здоровий працівник – золотий фонд кожної установи і це дуже важливо».
За словами заступника директора Департаменту станом на сьогодні понад 90% установ освіти Чернівецької області опалюються.
У ході апаратної наради було розглянуто питання «Про підготовку закладів освіти Чернівецької області до осінньо-зимового періоду», доповідала в.о. начальника групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Світлана Прінько.
«Щодо стану впровадження ІСУО в Чернівецькій області», доповідав завідувач науково-методичного центру інформаційних технологій навчання ІППОЧО Григорій Кошурба.
За його словами, станом на 22 жовтня 2012 року І етап впровадження ІСУО в системі дошкільних навчальних закладів здійснюється за планом і становить 90,1 % готовності.
«На виправлення недоліків у підключенні ДНЗ до І етапу ІСУО постійно надаються консультації працівниками НМЦІТН по заповненню інформації про ДНЗ на сайті Інформаційної системи управління освітою Чернівецької області», – зазначив Григорій Григорович.
Також, під час апаратної наради розглядалися питання: «Про кількість випадків та причин відрахування учнів професійно-технічних закладів області», доповідала начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Пономаренко та «Про стан фінансування ремонтно-будівельних робіт у підвідомчих закладах освіти», доповідала головний спеціаліст відділу економіки та соціального розвитку управління фізичної культури та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Наталія Цюга.
Під час підбиття підсумків за минулий робочий тиждень, Любов Тарангул зосередила увагу працівників Департаменту на тому, що підготовку до оздоровчої кампанії 2013 року необхідно розпочинати вже тепер для того, щоб вивчити найдрібніші питання, врахувати всі побажання та пропозиції дітей та батьків.
«Питання оздоровлення дітей – це пріоритетне та важливе питання для Департаменту освіти і науки, молоді та спорту. Воно завжди занаходиться на нашому особливому контролі. З року в рік ми робимо все можливе для того, щоб покращувати оздоровчу кампанію на теренах нашої області».
За результатами наради Любов Миколаївна дала доручення відповідальним працівникам апарату.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше