Інформація
  • Переглядів: 1518
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-10-2012, 12:33
17-10-2012, 12:33

Заставнівській гімназії 25!

Категорія: Навігація / Новини

12 жовтня 2012 року Заставнівська гімназія святкувала ювілей – 25 років. Урочистості відбулися за участі голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва.
На заході також були присутні: депутати Чернівецької обласної ради А.О.Семенюк та М.М.Березовський, голова Заставнівської районної державної адміністрації В.Д.Копчук, голова районної ради Заставнівського району М.С.Леваніна, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації М.Г.Матейчук, завідуюча РМК відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації О.Т.Січковська, голова профспілкової організації працівників освіти і науки Заставнівського району В.М.Воловського, головау міської ради м.Заставна Я.В.Цуркан.
На 25-річний ювілей школи були запрошені вчителі-ветерани. Школа пам’ятає і любить педагогів, що віддали свій час і душевні сили підростаючому поколінню.
Також ювілярів зі святом привітали присутні гості, численні вітання надійшли від колишніх викладачів та випускників школи різних років - безпосередньо тих, хто був присутній у залі і тих, хто не зміг прийти на свято. Гості свята бажали школі подальшої плідної праці у благородній справі виховання підростаючого покоління, а також висловили надію зустрітися на наступних ювілеях навчального закладу. На згадку про зустріч школі подарували цінні подарунки.
Колектив закладу та кращі його працівники були відзначені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, грамотами відділу освіти, молоді і спорту та райкому профспілки працівників освіти, грамотами районної державної адміністрації і районної ради.
Атмосфера свята дозволила кожному з присутніх відновити в пам’яті чи вперше познайомитися з історією закладу, який за час існування випустив 843 учні, з яких 100 закінчили школу із золотою та 33 – зі срібною медалями. Творчий, професійний колектив педагогів поєднує досвідчених майстрів та талановиту молодь і налічує 50 учителів.
На базі Заставнівської гімназії діє дитяча організація - козацький кіш ім. І. Сірка, створений 22 грудня 1993 р.
Гімназисти подарували гостям концерт, серед творчих номерів якого особливо позитивно був оцінений виступ найменших - «У ритмах сучасного танцю».
Швидко промайнув час. Завершився концерт. Та не завершилися спогади. Ще довго коридорами прогулювалися гості, спілкувалися, згадували свою молодість.
Педагог-організатор Заставнівської гімназії
Г.М.Василевич


Заставнівській гімназії 25!
Заставнівській гімназії 25!
Заставнівській гімназії 25!
Заставнівській гімназії 25!
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше