Інформація
  • Переглядів: 2412
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-10-2012, 08:10
15-10-2012, 08:10

Посвята в ліцеїсти

Категорія: Навігація / Новини

У Буковинському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою напередодні свята Покрови, відбулася посвята в ліцеїсти.
З давніх часів від Київської Русі і до наших днів свято Покрови духовно об’єднувало всіх.
Для козаків свято Покрови було найбільшим і найзначущим святом. В цей день у козаків відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що Свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою.
А тому не випадково, що саме напередодні юні ліцеїсти дають обітницю що будуть продовжувачами героїчних традицій нашої держави, берегти честь свого ліцею, вірно та самовіддано служити Батьківщині, сумлінно готувати себе до військової служби, захисту незалежної держави.
Розпочалося свято з урочистого внесення прапору ліцею.
Директор ліцею Ігор Статник у привітанні зазначив, що ця подія в житті кожного ліцеїста важлива, адже вибір майбутньої професії – це перший крок до самостійного життя, що є така професія захищати Батьківщину.
76 учнів, які цього року вперше переступили поріг навчального закладу, були посвячені в ліцеїсти та прийняли клятву ліцеїста.
Завітали на свято і почесні гості – секретар Новодністровської міської ради Микола Лутчак, начальник відділу гуманітарної політики м.Новодністровська Світлана Лазаренко, заступник начальника територіального управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, полковник Микола Яловий, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, представник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Коноплянко, учні навчальних закладів м.Новодністровська, рідні та близькі ліцеїстів, колишні випускники закладу.
Наказом директора ліцею кращі ліцеїсти з навчання та спорту були нагороджені нагрудними знаками «Зразковий ліцеїст» та «Ліцеїст спортсмен».
Присутні мали змогу побачити показовий виступ учасників гуртка «Рукопашний бій», керівник гуртка Володимир Крутій, почути пісні у виконанні ліцеїстів «Козацька Слава», «Україно», «Я люблю Україну свою».
Кращим ліцеїстам було надано право покласти квіти до Обеліска Слави.
Завершилося свято проходженням урочистим маршем та виносом Прапора ліцею.
По закінченню урочистостей батьки та запрошені оглянули навчально-матеріальну базу, ознайомилися з побутом ліцеїстів.

Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти
Посвята в ліцеїсти
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2019 (81)
Серпень 2019 (93)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)
Травень 2019 (197)
Квітень 2019 (138)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше